آموزش نقاشی کاشی

آموزش نقاشی کاشیآموزش نقاشی کاشی

آموزش نقاشی کاشی به نظر می رسد نقاشی کاشی ساختمان بهترین راه حل برنده برای کاشی های ناخوشایند یا فقط خسته در حمام یا آشپزخانه شماست. پس از همه ، کاشی دائمی است. کاشی نصب شده توسط رومی ها هنوز 2000 سال بعد در اینجا است. تعویض کاشی کار آسانی نیست. به همین دلیل بسیاری از مالکان خانه که معمولاً کاشی نقاشی را در نظر نمی گیرند ، در این راستا فکر می کنند.

نقاشی روی سطحی که قرار نبود نقاشی شود باید مکث ایجاد کند.

سطح کاشی و سرامیک به صورت براق پوشانده شده است تا تقریباً هر چیزی را دفع کند – خاک ، لک ، گرد و غبار ، روغن ، مواد غذایی و غیره.

اگر تا به حال هنگام رنگ آمیزی دیوارها رنگ لاتکس را روی کاشی ریخته اید ، احتمالاً می دانید که چاقو زدن رنگ با انگشت خود آسان است.
اگر با موفقیت کاشی های خود را رنگ آمیزی کردید

آموزش نقاشی کاشی

آموزش نقاشی کاشی

طول عمر کاشی ها را طولانی تر می کند.
از ریختن هزینه و کثیف و نصب مجدد کاشی ها جلوگیری می کند.
این دقیقاً به رنگ مورد نظر شما می رسد ، نه اینکه به رنگ های کاشی “پخته شده” محدود شود.
این امکان را به شما می دهد تا ترک ها و شکاف ها را لکه دار کنید (رنگ مواد پچ را پوشش می دهد).

آموزش نقاشی سرامیک

احتمالاً از قبل می دانید که هر کار نقاشی نیاز به آماده سازی سطح گسترده ای از قبیل شن و ماسه و تمیز کردن دارد. هنگام نقاشی کاشی ، این امر بسیار مهم است زیرا حاشیه خطا بسیار باریک است.

می توانید چوبهایی را که نقاشی می کنید تمیز یا ماسه بزنید. با این حال ، فراموش نکنید که سطح کاشی خود را به درستی آماده کنید ، و ممکن است شش ماه بعد لایه برداری رنگ را پیدا کنید. یکی از مشکلات تشدید کننده این است که برخلاف نقاشی نمای بیرونی خانه ، شما به راحتی نمی توانید با یک واشر فشار به کاشی ضربه بزنید. این کاشی در فضای داخلی خانه شما است ، بنابراین باید به راحتی روی آب بروید:

آموزش نقاشی کاشی

آموزش نقاشی کاشی

آموزش رنگ آمیزی سنگ

دقیقاً محل کاشی شما را ارزیابی کنید زیرا این امر باعث ایجاد تفاوت می شود. پیشخوان های کاشی (اطراف اجاق گاز) و برش پشت کاشی در نزدیکی اجاق گاز به دلیل سالها ساخت چربی سخت ترین کار برای تمیز کردن هستند. کاشی اطراف وان و حمام ها یک مشکل مشابه دارند اما در این حالت با صابون و پاک کننده ها. حتی در یک زمینه واحد کاشی ، می توانید مناطق مختلفی داشته باشید ، بعضی از آنها تمیزتر از سایرین. کاشی اطراف یک وان / حمام بدون شک دارای صابون و تمیز کننده زیادی در ردیف های پایین کاشی خواهد بود. کاشی موجود در ردیف های بالایی نسبتاً تمیز خواهد بود.
با جدا کردن قسمت های بزرگ از نقص – قالب ، کپک ، آشغال – با یک پاک کننده تجاری ، آب را با آب تمیز بشویید و بگذارید کاملاً خشک شود.
با TSP تمیز کنید ، خوب بشویید.
از یک دستگیره مداری دستی با کاغذ ریز ریز استفاده کنید (400 ریز یا بیشتر). بخاطر بسپار ، تعداد بالاتر به معنی ریز ظریف تر است. کاشی را به آرامی بزنید. هدف این است که کاملاً از لعاب ماسه زده نشود بلکه چربی ، صابون و انواع دیگر آن را از بین ببرید و لعاب را به آرامی پاک کنید.
کاملاً با آب تمیز کنید.

 

مقالات

آموزش نقاشی کاشی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *