آیا رنگ های گران قیمت بخریم یا ارزان؟

رنگ گران

رنگ گران


آیا رنگ های گران قیمت بخریم یا ارزان؟

این که آیا شما از آشپزخانه ، اتاق نشیمن ، اتاق خواب یا فضای بیرونی خانه خود نقاشی می کنید ، هزینه رنگ خانه می تواند به طرز چشمگیری متغیر باشد ، و مصرف کنندگان را ترغیب می کند که چگونگی انتخاب رنگ مناسب برای نقاشی ساختمان دیوارهای خود را انتخاب کنند. آیا باید پس انداز کنید و به دنبال ارزانترین قفسه بروید ، یا این بدان معنی است که می توانید کیفیت و دوام را قربانی کنید؟ یا باید هزینه های گرانقیمت را برای گران ترین گزینه رنگ انتخاب کنید ، یا این بدان معنی است که هزینه بالایی را می پردازید که کیفیت ارزان تری را ارائه می دهد؟ دانستن آن دشوار است – آیا رنگهای گران قیمت خانه ارزش هزینه دارند؟
درباره رنگ ارزان تر چه باید دانست

رنگهای ارزان تر هزینه کمتری دارند و ممکن است این یک جایزه به نظر برسد. اما احتمالاً فقط یک پاداش مقدماتی خواهد بود. این به این دلیل است که رنگ ارزان قیمت معمولاً به خرید بیشتر آن نیاز دارد. رنگ ارزان تر اغلب دارای مواد جامد کمتری است که باعث می شود توانایی رنگ در ارائه یکنواخت پوشش نیز کاهش یابد. در پایان باید به رنگ بیشتری بخرید تا پوشش بیشتری از روی دیوار داشته باشید. در غیر این صورت ، شما باید دارای تکه های ناهموار باشید.
درباره رنگ گران قیمت چه باید دانست

رنگ گران

رنگ گران

از طرف دیگر رنگهای گران قیمت تر ، پوشش بهتری به شما می دهند. این مهم است که بدانید رنگ از حلال (آب یا آلکیل) ، رنگدانه و چسب تشکیل شده است. با خشک شدن رنگ ، حلال از بین می رود و رنگدانه و چسب باقیمانده باقی می ماند ، در حالی که اتصال دهنده رنگدانه را در هم نگه می دارد. چسب و رنگدانه مواد جامد موجود در یک قوطی رنگ هستند و هرچه بیشتر وجود داشته باشد ، پوشش بهتری می خواهید روی دیواره خود بکشید.

هنگامی که روی رنگ تیره و پایه شفاف نقاشی می کنید ، برعکس یک پایه سفید که در رنگهای روشن تر دیده می شود ، موارد رنگی گران تر حتی قوی تر می شود. پایه شفاف موجود در رنگ های تیره تر رنگ آمیزی سخت تر است. در نهایت باید به استفاده از احتمالاً سه یا چند کت رنگ گران قیمت بپردازید تا یک پوشش زیبا ، یکدست و یکنواخت روی دیوارتان بدست آورید. این ممکن است بسیار به نظر برسد ، اما وقتی در نظر بگیرید که می تواند برای رسیدن به نتیجه مشابه ، 9 پالت رنگ ارزان را بگیرد ، مشخص می شود که در مورد رنگ ، قیمت مناسب تر ، بهتر است.

رنگ گران

هنگامی که شما در هزینه زمان عامل هستید ، رنگهای گران قیمت دوباره ظاهر می شوند. برای خشک شدن یک لایه رنگ می تواند چند ساعت تا روز طول بکشد. اگر از رنگ با کیفیت و مواد جامد بیشتری استفاده می کنید ، فقط به یک کت رنگ نیاز دارید. اگر از رنگ ارزان قیمت با مواد جامد کمتری استفاده می کنید ، پس از پالتو به کت نیاز دارید. هر لایه – و زمان خشک شدن متعاقب آن – ساعت ها و ساعت ها قبل از اتمام پروژه شما برابر است.

رنگ گران

رنگ گران

مطمئناً ارزش آن را دارد که رنگی با مواد جامد بیشتری بپردازید تا پوشش رنگ شما یکنواخت باشد – و به همین ترتیب زمان و تلاش کمتری برای رنگ آمیزی دیوار شما می گیرد.
مطمئن باشید به نخست وزیر

حتی اگر از رنگ های گران قیمت و با کیفیت استفاده می کنید ، زمان لازم را برای آماده سازی و جلوی دیوارهای خود بکشید. سوراخ ها و آسیب ها را تعمیر کنید و لایه ای از آغازگر را اعمال کنید. Primer قبل از رنگ آمیزی دیوار خود به ایجاد یک سطح یکنواخت کمک می کند. این باعث می شود که رنگ و لعاب شما در تکه های غیر جذاب و غیر مسطح به داخل دیوار نرسد. همچنین لکه های زیر سطح رنگ را صاف می کند. اگر نقاشی بیش از یک رنگ تیره دارید ، آغازگر به پوشاندن رنگ تیره کمک می کند تا بتوانید با کت های کمتری رنگ را بدست آورید.

 

مقالات

رنگ گران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *