ابزار های مورد نیاز برای نقاشی نما

ابزار مورد نیاز برای نقاشی ساختمان

ابزار مورد نیاز برای نقاشی ساختمان


ابزار های مورد نیاز برای نقاشی نما

با گذراندن دوره تعطیلات در افق ، بسیاری از افراد از وقت مرخصی استفاده می کنند تا خانه را در شرایط کاری مناسبی قرار دهند. واقعیت غم انگیز این است که اگر یک خانه به شکل بالایی حفظ شود ، یک خانه به تعمیر و نگهداری زیادی نیاز دارد و ژانویه و فوریه زمان مناسبی برای بدست آوردن جعبه ابزار و کثیف شدن دست های شما است. این می تواند به معنای همه چیز از کار روی باغ ، قرار دادن آن عرشه مورد نظر شما در تمام سال و مجدداً تخریب برخی از اتاق های خانه شما باشد.

ابزار مورد نیاز برای نقاشی ساختمان

ابزار مورد نیاز برای نقاشی ساختمان

اگر قصد دارید مشغول نقاشی شوید ، تعدادی ابزار و ابزار وجود دارد که نمی خواهید آنها را برای دستیابی فراموش کنید. یک حرفه ای مطمئناً کار را به درستی انجام داده است (بیشتر اوقات) ، اما با گرفتن کار به دست خودتان ، تقریباً خود را مدیون این هستید که از میانبرها برنخورید و “مسواک نزنید”. آنچه شما نیاز دارید و آنچه برای آن احتیاج دارید. در اینجا برخی از موارد کمتر واضح است که شما تصمیم می گیرید با برس رنگ خود کار کنید!
نوار اندازه گیری

شما خودتان کارهای نقاشی انجام می دهید – به جای اینکه با یک حرفه ای کار کنید – بنابراین بدیهی است که می خواهید آن را تا حد امکان ارزانتر کنید. مهم است که مشخص کنید چه مقدار رنگ مورد نیاز کار را انجام داده اید و اندازه گیری نوار شما بهترین دوست شما در یافتن اطلاعات است. پس از همه ، شما نمی خواهید نقاشی مورد نیاز خود را بخرید. طول ، عرض و ارتفاع اتاق را اندازه گیری کرده و در نظر داشته باشید که یک لیتر رنگ تقریباً 15 متر مربع را در بر می گیرد و ایده خوبی برای خرید آن خواهید داشت. همچنین می توانید ماشین حساب رنگ Dulux را از اینجا بررسی کنید.
پارچه را رها کنید

این یک امر بدیهی است ، اما همچنین با قرار دادن ورق های روی زمین ، باید یک پوشش پلاستیکی مخصوص مبلمان را نیز در نظر بگیرید. این بیشترین محافظت را در اختیار آنها قرار می دهد و تضمین می کند که تجربه نقاشی DIY شما به فاجعه ختم نمی شود.
سطل بزرگ

برای اتاقی به خصوص بزرگ که در آن به هر لیتر رنگ مورد نیاز است ، لازم است نگه داشتن قوطی مخلوط ناکارآمد باشد. داشتن یک سطل بزرگ منفرد می تواند برای اطمینان از رنگ ثابت در تمام اتاق ایده آل باشد ، زیرا تنها از یک ترکیب استفاده می کنید.
نوار نقاشان

نقاشی ویلا نوار نواری نوعی ضروری برای هر کار داخلی است. می توان از آن برای محافظت از تزئینات و دیوارهایی که هنوز نمی خواهید نقاشی کنید استفاده کرد. از نوار ماسک استفاده می شود ، اگرچه دارای خواص چسبندگی بسیار قوی است ، که می تواند در صورت نیاز به ایده آل آن را تبدیل کند تا سریع خاموش شود. به یاد داشته باشید که نوار را قبل از خشک شدن رنگ جدا کنید.
پرکن سوراخ

ابزار مورد نیاز برای نقاشی ساختمان

ابزار مورد نیاز برای نقاشی ساختمان

اطمینان حاصل کنید که از یک تمیز و صاف و تمیز استفاده کرده و یک سوراخ پر کننده را به راحتی نگه دارید. همانطور که از نام این محصول پیداست ، این ابزار به شما امکان می دهد تا همیشه رنگهای گشاد را خراشیده و هرگونه شکاف ، سوراخ و شکافی را که ناگزیر به وجود آمده ، پر کنید.
پیچ گوشتی

آخرین چیزی که شما می خواهید این است که رنگ وسط آن فقط بدانید که می خواهید به بیرون از گاراژ بروید ، تمام وسایل خود را مرتب کنید و یک پیچ گوشتی با اندازه مناسب پیدا کنید تا وسایل روشنایی را از بین ببرید. شما می خواهید قبل از رنگ آمیزی همه چیز را آماده کنید ، بنابراین قبل از اینکه آستین های خود را بالا بکشید ، حتماً صفحات سقفی و اتصالات مجرای هوا را از بین ببرید.

مقالات

ابزار های مورد نیاز برای نقاشی نما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *