از چه رنگی باید در اتاق تاریک استفاده کنید؟

اتاق خواب تیره

اتاق خواب تیره


از چه رنگی باید در اتاق تاریک استفاده کنید؟

اتاق خواب استاد شما به اندازه کافی نور طبیعی دریافت نمی کند و احساس ناامیدی و تاریکی می کند. اتاق نشیمن شما پنجره های بسیار کمی دارد ، و شما از دعوت میهمانان به اتاق غار مانند و احساس تنگ متنفر هستید. گذشته از یک بازسازی کامل برای روشنایی بیشتر در نور ، چه کاری می توانید انجام دهید تا فضایی را ایجاد کنید که در واقع می خواهید زمان خود را در آن صرف کنید؟

از جادوی رنگ استفاده کنید! برای انتخاب رنگ مناسب اتاق تاریک خود ، نکاتی را بخوانید.
از سفید جلوگیری کنید

اتاق خواب تیره

اتاق خواب تیره

بله. این برخلاف تمایلات طبیعی ماست ، اما رنگ سفید برای فضای تاریک رنگ مناسبی نیست. به این دلیل است که رنگ سفید نور طبیعی را منعکس می کند. و اگر هیچ نور طبیعی در فضای شما وجود ندارد ، سفید به نظر نمی رسد که منعکس کننده باشد. حتی می تواند اتاق را تاریک تر کند.
آغوش خنثی و خنثی

نوترول های گرم و روشن ، فضای تاریک شما را روشن تر می کنند. از انتخاب رنگ های تیره خودداری کنید و از متوسط ​​بودن خودداری کنید.

به یاد داشته باشید ، نور زیادی در اتاق تاریک شما وجود ندارد که رنگی را که روی دیوار رنگ می کنید بازتاب کند. بنابراین شما باید رنگ هایی را انتخاب کنید که اشباع تر و بدون رنگ سیاه در پایه آنها باشد. رنگ های روشن تر دوست شما در یک اتاق تاریک است.
زرد
رنگ زرد می تواند احساس آفتابی را به فضای تاریک به ارمغان آورد. هنگامی که آن را با نور و لهجه های مصنوعی کافی جفت کنید ، می تواند یک اتاق تاریک را روشن و خوشحال کند.
اسطو خودوس عادی

اتاق خواب تیره

اتاق خواب تیره

اسطو خودوس فقط کار می کند ، و سایه های کافی برای متناسب با انواع سلیقه ها – مردانه و زنانه ، بازیگوش و جدی دارد. زنگ های گرم آن به افزودن روشنایی به اتاقی که تاریک است کمک می کند. لوازم جانبی و رنگهای لهجه شما تأثیر اسطوخودوس را به طرز چشمگیری تغییر می دهد. آن را در اتاق خواب استاد خود با مبلمان و لهجه های خاکستری و سفید پیچیده نگه دارید ، یا آن را در اتاق کودک خود با پاستیل بازیگوش کنید.
قهوهای
بله ، این کار خلاف واقع به نظر می رسد ، اما اگر درست انجام شود ، قهوه ای جلوه ای واقعاً قدرتمند در اتاق ایجاد می کند که دارای نور طبیعی زیادی نیست. دیوارهای قهوه ای شکلاتی گرم هستند و احساس راحتی ایجاد می کنند. احساس می کنید قهوه ای روی هر دیوار خیلی زیاد است؟ یک دیوار لهجه را انتخاب کنید و بقیه عناصر را در فضای اتاق نگه دارید – کف های کم رنگ ، مبلمان سبک و لهجه های سبک.
پودر آبی

اتاق خواب تیره

اتاق خواب تیره

آبی رنگی متنوع است و آرامش را برای هر اتاق به ارمغان می آورد. آرامش بخش و صلح آمیز ، این رنگ در نقاشی ساختمان باعث می شود احساس امنیت و آرامش کنید. همچنین به فضای تاریکی که فاقد نور طبیعی است ، باعث افزایش روشنایی می شود.
رنگ صورتی
صورتی برای روشن تر کردن یک فضا عالی است ، و می توانید آن را در جهت زنانه یا مردانه بگیرید و یا آن را بی طرف تر نگه دارید.
خاکستری
خاکستری های سبک یا خاکستری هایی با کمی رنگ در پایه ، در واقع می توانند یک اتاق تاریک را روشن کنند. از خاکستری های تیره خودداری کنید ، زیرا باعث می شود اتاق مانند غار باشد.

مقالات

اتاق خواب تیره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *