از چه نوع رنگی در حمام استفاده کنیم؟

رنگ حمام

رنگ حمام


از چه نوع رنگی در حمام استفاده کنیم؟

حمام شما یک فضای عالی برای به روزرسانی با رنگ است. یک اتاق کوچکتر از خانه ، تغییر رنگ رنگ اغلب آسان و سریع است. می توانید بعد از ظهر ظاهر به روز کنید! اما در حمام خود از چه نوع رنگی باید استفاده کنید؟
رطوبت را در نظر بگیرید

شما نمی توانید از رطوبت در حمام فرار کنید ، و برای یک دیوار رنگ شده ، رطوبت می تواند یک مشکل باشد. حتی اگر آنقدر مراقب باشید که هیچ قطره ای از آب روی دیوارهای نقاشی شده پاشیده نشود ، بخار ناشی از دوش یا وان حمام رطوبت را روی دیوارها می گذارد.
به سهولت پاک کردن دیوارها فکر کنید

حمام ها به دلیل رطوبت تمایل به تجمع لکه های چکه ای و قهوه ای روی دیوارها دارند. ناخوشایند است شما به نقاشی احتیاج دارید که به راحتی پاک شود. انتخاب پایان مناسب کمک خواهد کرد.

از اتمام مسطح در حمام باید اجتناب شود ، زیرا رطوبت را جذب می کنند و پاک کردن آنها دشوار است. هنگام استفاده از صاف ، به مناطق خارج از خانه خود که به ندرت نیاز به پاک کردن آن دارید ، بچسبانید.

اتمام های Eggshell آسان تر پاک می شوند ، اما برای مناطق مستعد رطوبت مناسب نیستند.

اتمام ساتن کمی براق است و مانند یک اتاق پودر برای حمام کم رطوبت مناسب است.

نیمه براق رطوبت را به خوبی دفع می کند و به راحتی از بین می رود.

براقیت بالا در دفع رطوبت بسیار عالی است و به راحتی از بین می رود. اما همیشه روی سطوح بزرگ مانند یک دیوار رنگ آمیزی نمی شود. استفاده از آن بر روی دکوراسیون یا روی کابینت های حمام خود ایده خوبی است ، در حالی که نیمه براق برای دیوارها بهتر است.
مواد افزودنی

اخیراً تولیدکنندگان رنگ در تلاشند رنگهایی بسازند که بتوانند در هر اتاق خانه از جمله حمام های مرطوب کار کنند. آنها این کار را با افزودن مواد افزودنی ایجاد می کنند که رنگی با دوام و مقاوم در برابر رطوبت ایجاد می کنند. به عنوان مثال ، افزودنی های ضد میکروبی ، در برابر قالب مقاومت می کنند.

هنگام خرید رنگی که شامل مواد افزودنی برای مقاومت در برابر رطوبت باشد ، لازم نیست به اندازه آن خیلی وابسته باشید. برخی از اتمام های مات ، مانند Benjamin Moore’s Aura® Bath و Spa Matte Finish ، می توانند مناطق با رطوبت بالا را کنترل کنند.
Primer Right را انتخاب کنید

رنگ حمام

رنگ حمام

با استفاده از پرایمر مقاوم در برابر رطوبت قبل از رنگ آمیزی ، از لایه برداری رنگ خودداری کنید. این مرحله کوچک اما مهم به شما کمک می کند تا از تماس مکرر در جاده جلوگیری کنید.
چه رنگی را باید در حمام انتخاب کنید؟

آیا می دانید هنگام نقاشی حمام ، باید در نظر بگیرید که رنگ چه تأثیری بر بازتاب آینه شما خواهد داشت؟ درست است رنگ اشتباه می تواند ظاهر چهره شما را تغییر داده و آماده سازی صبح دشوار باشد. انتخاب یک رنگ خنثی – سفید ، کرم ، پاستیل ، خاکستری – اغلب این مشکل را حل می کند.

 

صحیح آماده سازی

اگر در حال حاضر کپک در آنجا وجود داشته باشد ، به هیچ وجه منطقی نیست که رنگ مقاوم در برابر کپک را روی دیواره های خود بکشید. قبل از شروع کار نقاشی و رنگ آمیزی ، دیوارهای خود را کاملاً تمیز کرده و هرگونه کپک موجود را با محلول سفید کننده و آب (سه قسمت آب تا یک قسمت سفید کننده) بردارید.

برای اطمینان از اینکه رنگ جدید زیبا فقط روی دیوارها – جایی که به آن تعلق دارد – به اندازه کافی با پارچه های کشویی و نوار نقاش آماده شوید.

 

مقالات

رنگ حمام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *