انتخاب رنگ مناسب برای اتاق

انتخاب رنگ مناسب برای اتاق

انتخاب رنگ مناسب برای اتاق


انتخاب رنگ مناسب برای اتاق

پتینه به نظر می رسد هنگام انتقال به یک ملک جدید یا نیاز به تغییر مجدد خانه موجود خود کمی دلهره آور به نظر برسد اما نگران نباشید ، با چند انتخاب ساده از رنگ بندی و ثبت نام کمک از بهترین متخصصان نقاشی سیدنی در خارج از خانه می توانید خانه خود را تمام کنید. با لیز رنگی که می تواند بهترین ویژگی های خانه شما را ارائه دهد تأکید می کند.

مهم نیست که شما در یک عمارت گسترده یا یک تخت پوکی زندگی می کنید ، انتخاب یک طرح رنگی مناسب می تواند بهترین کیفیت های هر اتاق را به نمایش بگذارد ، توهم فضا ایجاد کند یا فضایی دنج و دنج را برای هر اتاق به ارمغان بیاورد.
جدا کردن هر اتاق مطابق توابع آن

یکی از اولین موارد هنگام برنامه ریزی برای تغییر مجدد و رنگ آمیزی منزل ، تقسیم اتاق های خانه شما به مکان های جداگانه آنها است. هر اتاق عملکرد متفاوتی دارد ، بنابراین عاقلانه است که فکر کنید که چه لحنی را می خواهید به داخل اتاق بیاورید. از الگوی مبلمان ، پرده ها و اشیاء دیگر خودداری کنید و سعی کنید یک طرح رنگی تنظیم کنید که به طور طبیعی در اطراف اتاق جریان یابد.
یک موضوع رنگ منحصر به فرد را انتخاب کنید

انتخاب رنگ مناسب برای اتاق

انتخاب رنگ مناسب برای اتاق

نقاشی ساختمان یک طرح رنگی است که در تمام اشیاء موجود در یک اتاق جریان دارد ، بنابراین از پارچه ها و پارچه های مختلف با لحنی مشابه استفاده کنید تا موضوع منحصر به فرد خود را مطرح کنید. انتخاب یک حرفه ای مناسب برای کمک به شما در این راه ، نقش اساسی خواهد داشت. بسیاری از نقاشان حرفه ای برای ارائه خدمات خود در دسترس هستند ، بنابراین قبل از انتخاب مورد علاقه خود ، از آنها بپرسید و از ستایش و توصیه های بالا استفاده کنید.
برای انتخاب خردمندانه یک کار خانگی انجام دهید

در بیشتر موارد ممکن است شما از قبل دقیقاً تصور کنید که چه رنگی را برای رنگ آمیزی یک اتاق می خواهید. در این صورت ، یک راه عالی برای تأکید بر انتخاب رنگ شما انتخاب رنگ های تعارف اضافی است که به خوبی با رنگ اصلی مورد نظر شما ترکیب می شوند. کتابهای رنگی و کتابهای پالت را تقریباً در هرجایی که می توانید رنگ بخرید پیدا خواهید کرد ، بنابراین کارهای خانه را در هنگام انتخاب رنگ های تعارف انجام دهید و اطمینان حاصل کنید که طرح رنگ مبلمان شما به راحتی با طرح کلی رنگ مطابقت دارد.
طرح رنگی استاندارد برای فضای درب شما

راه سالن یا فضای درب شما اولین چیزی است که شما و میهمانان هنگام ورود به خانه خود خواهید دید ، بنابراین انتخاب یک رنگ با نور نسبتاً کم باعث ایجاد احساس تازه ای به لحن کلی خواهد شد. رنگ آمیزی فضای جلوی خود و تمام سالن های مجاور با همان رنگ بندی رنگی محبوب است ، و این امکان را فراهم می کند تا طرح رنگی شما در هر اتاق جاری شود. طرح های رنگی دو تنی برای راهروها و راهروها مناسب هستند – به خصوص اگر هر نوع تابلو داشته باشید. سایه های پاستیل یک انتخاب محبوب در این مناطق از خانه و همچنین رنگ های اولیه با افزودن رنگ سفید برای تزئینات است.
رنگ اتاق خواب ها مشکل است

انتخاب رنگ مناسب برای اتاق

انتخاب رنگ مناسب برای اتاق

وقتی صحبت از اتاق خواب ها می شود ، بحث زیادی وجود دارد که بهترین طرح رنگ برای انتخاب کدام یک است. یک مکتب فکری وجود دارد که نقاشی رنگ های جسورانه در اتاق خواب را به عنوان یک محرک که می تواند عواملی مانند ایجاد یک مشکل در خواب باشد ، به خصوص هنگامی که در اتاق خواب کودکان استفاده می شود ، مشاهده می کند. اما از طرف دیگر ، یک رنگ غنی عمیق ممکن است فضای پرشورتری را در اتاق خواب مستر ایجاد کند. با هر کدام از گزینه ها ، رنگ های تعریف شده با رنگ های نرم می توانند به نرم تر شدن یک رنگ جسورانه و ایجاد آرامش و آرامش بیشتری کمک کنند.

رنگ های مناسب برای آشپزخانه

انتخاب رنگ مناسب برای اتاق

انتخاب رنگ مناسب برای اتاق

بنابراین چه شما یک سرآشپز الهام بخش در خانه باشید و هم نیاز به مجدداً شور و شوق در آشپزخانه با یک طرح رنگ قرمز آتشین داشته باشید ، کسی که در خانه کار می کند و برای افزایش تمرکز و فکر به رنگ پاستلی احتیاج دارد ، لیز رنگ در منطقه مناسب را انجام خواهد داد. از شگفتی برای کلیت اتاق شما.

اطمینان حاصل کنید که هنگام دریافت کمک یکی از بسیاری از نقاشان حرفه ای سیدنی که در آن فروشگاه می کنید و نقل قول می کنید. این باعث می شود در طولانی مدت زمان و تلاش زیادی صرفه جویی کنید ، همچنین به شما امکان می دهد یک معامله واقعی پیدا کنید. بنابراین با داشتن یک حرفه ای در دست ، دید کلی و انتخاب صحیح پالت ، می توانید یک طرح رنگی جاری ایجاد کنید که خانه جدید خود را در هیچ زمان و به هیچ وجه تبدیل به خانه نکنید.

مقالات

انتخاب رنگ مناسب برای اتاق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *