انتخاب رنگ مناسب برای حمام

انتخاب رنگ متسب برای حمام

انتخاب رنگ متسب برای حمام


انتخاب رنگ مناسب برای حمام

انتخاب رنگ مناسب برای حمام اگر همیشه به طرح های رنگی اسپا های روز توجه کنید ، متوجه خواهید شد که آنها اغلب از رنگ های خنثی استفاده می کنند. رنگ های خنثی در حمام باعث می شود چشم شما استراحت کند. احساس نمی کنید انگار به هر جهت نگاه می کنید ؛ فقط می توانید فضا را در دست بگیرید و احساس آرامش کنید. رنگهای خاکی احساس آرامش می کنند و اگر می خواهید عناصر خاکی را به حمام اضافه کنید – مانند چوب یا سنگ – اتاق حتی بیشتر شبیه یک واحه است.

انتخاب رنگ متسب برای حمام

انتخاب رنگ متسب برای حمام

 

نقاشی حمام آبی به دلیل اثرات آرامش بخش عاشق جهانی است. این ممکن است شما را به فکر دریا یا آسمان بیاندازد ، و اغلب به شما امکان می دهد ذهن خود را به حال خود فرو بریزید و سرگردان شوید – ایده آل برای زمانی که بعد از یک روز طولانی و سخت در یک وان غرق می شوید. رنگ آبی نیز بسیار متنوع است – با سبک ها و رنگ های زیادی همراه است ، بنابراین می توانید اتاق را دقیقاً مطابق میل خود بسازید.
زرد
رنگ زرد تصاویر شاد و شاداب است ، تصاویر آفتاب و خوشبختی را نشان می دهد. یک زرد روشن فضا را انرژی می بخشد ، در حالی که یک زرد خاموش تر باعث آرام شدن فضا می شود.
فیروزه
نمی توانید فقط مرغ دریایی را بشنوید ، هوای شور را بو کنید و تصادف ریتمیک امواج را بشنوید؟ Seafoam اقیانوس را به ذهن متبادر می کند و فوراً آرام می شود. رنگ سفید تعادل خوبی برای حمام با رنگهای کف دریا است. اضافه کردن عناصر طبیعی مانند گیاهان باعث می شود فضا آرامش بخشتری به نظر برسد. و شیشه تصاویر آبکی مانند اقیانوس را یادآوری می کند. اگر اقیانوس مکان شاد شما باشد ، حمامی که از عناصر کف دریا استفاده می کند ، به سرعت تبدیل به شادترین مکان خانه شما خواهد شد.
خاکستری

انتخاب رنگ متسب برای حمام

انتخاب رنگ متسب برای حمام

رنگ آمیزی حمام اگر طعم و مزه ای پیچیده دارید ، خاکستری به زیبایی می بخشد. آرامش بخش و آرامش بخش در حین آوردن کاریزما ، خاکستری به شما اجازه می دهد تا در فضایی عقب نشینی کنید که از مراقبت های خسته کننده روز شما بریده شود. هنگامی که ظهور کردید ، شما آماده هستید تا آنچه را که زندگی می خواهد روی شما پرتاب کند ، مقابله کنید.
اسطو خودوس عادی

برای یک تماس زنانه و آرامش بخش ، اسطوخودوس احساس آرامش و تمیز می کند. در فضای داخلی کلبه به خوبی کار می کند و برای شخص مناسب می تواند عالی باشد.

مقالات

انتخاب رنگ مناسب برای حمام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *