انتخاب رنگ های داخلی

انتخاب رنگ های داخلی

انتخاب رنگ های داخلی


انتخاب رنگ های داخلی

انتخاب رنگ های داخلی ساده ترین راه برای انتخاب بهترین رنگ های داخلی ، شروع با رنگ هایی است که شما دوست دارید. وقتی با رنگ هایی که دوست دارید شروع کنید ، به یک سبک تزئینی خاص محدود نمی شوید. با استفاده از رنگ مورد علاقه خود به عنوان رنگ پایه خود ، می توانید از آن برای ایجاد یک طرح رنگی در اطراف آن استفاده کنید. رنگ های مورد علاقه شما می تواند الهام بخش مناسبی برای پالت رنگ جدید شما برای کل اتاق باشد.

انتخاب رنگ های داخلی

انتخاب رنگ های داخلی

آموزش انتخاب رنگ داخلی

مجلات و کاتالوگها همواره جزء اصلی الهام بخش تزئینات بوده اند. شما به هزاران صفحه الهام از طریق اینترنت دسترسی دارید. سایت های خرده فروشی می توانند با طرح های اتاق خود الهام بخش باشند و سایت های شرکت رنگ نیز می توانند راه هایی برای استفاده از رنگ در خانه خود را به شما نشان دهند. سایت های رسانه های اجتماعی مانند پینترست و اینستاگرام الهام بخش رنگی را ارائه می دهند که در زمان واقعی تجدید می شود. Pinterest برای ایجاد تابلوهای الهام بخش برای ایده های مورد علاقه شما بسیار عالی است ، بنابراین می توانید تمام ایده های خود را در یک نقطه حفظ کنید.
برای به دست آوردن ایده های عالی از چرخ رنگی ، نیازی به مطالعه تئوری رنگ ندارید. نقاشی منزل این ابزار رنگی ارزان قیمت می تواند به سرعت ایده های طراحی رنگ را ایجاد کند. با چرخاندن چرخ می توانید ببینید که چگونه ممکن است رنگ ها به یکدیگر ربط پیدا کنند و اصول تئوری رنگ را بیاموزید. در حالی که شما احتمالاً نمی خواهید خانه خود را با رنگ های دقیقی که روی چرخ مشاهده می کنید نقاشی کنید ، می توانید سایه هایی از آن رنگ ها را در فروشگاه رنگ مورد علاقه خود انتخاب کنید.

انتخاب رنگ های داخلی

انتخاب رنگ های داخلی

رنگ سبز فسفری در طراحی داخلی

فقط به این دلیل که رنگ های خنثی را انتخاب می کنید ، به معنای این نیست که باید از بین بروند. با خلاق بودن با نحوه استفاده از رنگ ها می توانید پالت رنگی خنثی خود را دوباره زنده کنید. یک دیوار راه راه با رنگهای خنثی سبک خاصی را به شما می افزاید اما هنوز هم اتاق را آرام نگاه می کند. رنگ دیوارهای خنثی با سقف پاستیل روشی دزدکی برای اضافه کردن رنگ بدون از بین بردن حس آرامش بخش فضا است.
یکی از ساده ترین راه ها برای انتخاب رنگ های داخلی ، شروع با پارچه چاپ است. پرتاب بالش ، ملافه و حتی ملافه می تواند ایده های رنگ آمیزی را برای شما فراهم کند. اگر در حال ایجاد یک دیوار لهجه هستید ، به جسورانه ترین رنگ های موجود در چاپ نگاه کنید. اگر مایل هستید رنگی را انتخاب کنید که ظریف تر باشد یا فضای بیشتری داشته باشد ، در جزئیات کوچک پارچه چاپی خود به رنگ آن توجه کنید. یک سواچ پارچه به فروشگاه رنگ بزنید تا بتوانید نوارهای رنگی را برای مشاهده در خانه انتخاب کنید.

آوردن به بیرون الهام بخش محبوب برای طرح های رنگی است. شما چه شاخ و برگ سبز و چه بلوزهای ساحلی را انتخاب کنید ، طرح های رنگی الهام گرفته از بیرونی به معنای آرامش بخش و آرامش بخش است. حتماً در تمام ساعات شبانه روز و با استفاده از روشهای پنجره بسته و باز ، رنگهای رنگ مورد علاقه خود را نمونه برداری کنید تا واقع بینانه ترین گزینه های ممکن خود را بدست آورید.

مقالات

انتخاب رنگ های داخلی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *