ترکیب رنگ استخوانی

ترکیب رنگ استخوانی


ترکیب رنگ استخوانی

در میان بسیاری از پالت های رنگی ، ترکیب رنگ استخوانی در رنگ آمیزی ساختمان یا همان رنگ کرم یکی از رنگهایی است که بیشترین انتخاب را از سوی افاردا دارد. البته رنگ استخوانی تناژ های متفاوتی از سیر به روشن دارد. تبا توجه به دیزاین و دکوراسیون داخلی می توان تونالیته مناسب را انتخاب کرد. رنگ استخوانی یا کرم استخوانی می توانند به شما در ایجاد طرح های رنگی لطیف کمک کنند یا می توانند به شما در ایجاد فضاهای نمایشی کمک کنند.

در عین حال کرم ها می توانند یکی از ساده ترین رنگ ها و کارآمدترین رنگها باشند. زیرا می توانید آنها را با وسایل خود ست نمایید. در هنگام مخلوط کردن و تطبیق آنها کاملاً باید تمامی لوازم و ترکیب رنگهای محیط را در نظر داشته باشیم. زیرا خانواده رنگ کرم بسیارمتنوع هستند.

ترکیب رنگ استخوانی

ترکیب رنگ استخوانی

تعریف رنگ استخوانی

استخوانی یکی از رنگ های خانواده کرم است که تعریفی که برای آن می توان در نظر گرفت رنگ سفیدی است که به سمت یک رنگ زرد تمایل دارد. سایه کرم یک رنگ خامه مخلوط با رنگ سیاه یا معادل آن است و آن را به یک رنگ تیره تر تبدیل می کند. برخی از نامهای دیگر که با رنگهای سفید مانند کرم درارتباط هستند ،رنگ بژ ، رنگ  استخوانی و رنگ عاج است. اما این خانواده کرم در پالت رنگهای ساختمانی جزو پرطرفدارترین رنگها به شمار می آید. اگر برای منزل خود رنگ سفید در دست دارید اما نیاز به ترکیب رنگ استخوانی دارید می توانید با تکنیک و ترفندهای ترکیب رنگ ساختمانی رنگ استخوانی خود را بسازید.

 کدام رنگ از پالت رنگ استخوانی برای خانه شما مناسب است؟

همانطور که قبلاً توضیح داده شد ، انتخاب رنگ مناسب می تواند تحت تأثیر جهت قرار گرفتن دیوار رنگ آمیزی شده، میزان نور طبیعی، نوع یا  نورمصنوعی مورد استفاده برای هر اتاق، ارتفاع و همچنین فضای باز و بسته بستگی کامل خواهد داشت. طیف عظیمی از ایده های ترکیب رنگ استخوانی در رنگ آمیزی ساختمان وجود دارد. هر یک می توانند فضای مختلفی را برای فضای شما ایجاد کنند. به همین دلیل ما همیشه پیشنهاد می کنیم یک ناحیه کوچک را بر روی دیوار تست کنید.

برای درک راحت تر چگونگی جفت شدن رنگ ها با وسایل شما ، بیایید فرض کنیم کف و کابینت آشپزخانه با هم هماهنگ هستند. حال باید این سؤالات مربوط به انتخاب رنگ را از خودمان بپرسیم. چگونه می توانم اطمینان حاصل كنم كه رنگ استخوانی دیوارها با آشپزخانه مطابقت دارد؟ و از آنجا که کابینت ها و میز بزرگترین سطح هستند، آنها تن اصلی را برای فضای آشپزخانه / ناهار خوری / فضای زندگی تنظیم می کنند.

ترکیب رنگ استخوانی

ترکیب رنگ استخوانی

انتخاب رنگ خنثی مانند رنگ استخوانی برای دکوراسیون داخلی

همانطور که بسیاری از افراد انتخاب های استاندارد را از بین گزینه های سازنده انتخاب می کنید، انتخاب یک رنگ خنثی مانند رنگ استخوانی بسیار آسان است. زیرا اکثرا تمام استانداردها در خانه ها تا حدودی مشابه هستند و به دلیل اینکه اکثر مردم سادگی و تعادل را با توجه به رنگ های خنثی ترجیح می دهند رنگ استخوانی برای دیوارها بسیار مناسب به نظر می رسد زیرا می توان آن را با هر گونه دکوراسیونی تطبیق داد.

انتخاب ترکیب رنگ استخوانی برای کدام دیوار خانه مناسب تر است؟

اگر کابینت های آشپزخانه شما سفید است می توانید با انواع مختلف رنگ کرم مانند استخوانی برای دیوارها یک ست زیبا و چشم نواز بسازید. انتخاب گسترده ای از ترکیب رنگ استخوانی در پالت رنگی به شما ارائه می شود. هنگام انتخاب رنگ استخوانی که یک رنگ خنثی است .برای دیوارهای مجاور آشپزخانه، درب کابینت را با این رنگ دکور کنید تا مطمئن شوید که رنگ انتخابی کاملا منطبق بر دیگر لوازم آشپزخانه تان می باشد. هنگام انتخاب رنگ های کرم سایه روشن می شود و یک اشتباه می توانند بسیار چالش برانگیز باشد. در هنگام انتخاب رنگ دیوار تیره، کابینت آشپزخانه و با استفاده از آثار هنری و مبلمان مناسب می تواند فضایی بسیار جالب و چشمگیر در دکوراسیون ساختمان خود داشته باشید.

ترکیب رنگ استخوانی

ترکیب رنگ استخوانی

نکات و ترفندهای انتخاب رنگ استخوانی در دکوراسیون داخلی

علاوه بر نکات ذکر شده، چند نکته دیگر را در خاطر داشته باشید زیرا فقط سایه مناسب رنگ کرم مورد نظر خود که همان رنگ استخوانی است را ایجاد کنید. سعی نکنید سایه ای از ترکیب رنگ استخوانی را فقط با اضافه کردن رنگ زرد به رنگ سفید ایجاد کنید. برای ایجاد ترکیب رنگ استخوانی بهتر است از استادکار نقاشی ساختمان کمک بگیرید تا بهترین انتخاب را برای ساختمان شما پیاده سازی کنند. به دلیل گستردگی رنگ های کرم بسیار ترکیب رنگهای این تناژ مشکل است و باید در این کار دارای تجربه باشید.

 

سفید یا استخوانی کدام برای دیوارهای ساختمان مناسبترند؟

رنگ استخوانی یکی از بهترین انتخاب ها برای مکان ها و ساختمان های پررفت وآمد است.  این ترکیب رنگی برای ساختمانهایی که در شهرهای کثیفی مانند تهران قرار دارند مناسب تر است سفید یخچالی است. زیرا از نظر تمیزکاری و چرک تاب بودن بهتر از سفید است و به راحتی لکه ها را نشان نمی دهد.

اگر برای یک دفترکار یا خانه ای پر رفت و آمد نیاز به انتخاب رنگ دارید انتخاب رنگ از بین خانواده  رنگ های کرم می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. البته ناگفته نماند که رنگ استخوانی رنگ خنثی است و با تمامی رنگها قابلیت ست و همخوانی را دارد. اگر به دنبال یک رنگ خنثی و شاد و شیک هستید نیز این رنگ، رنگ شماست و ما این خدمات را در رنگ آمیزی تجاری در تهران برای شما ارایه میدهیم.

ترکیب رنگ استخوانی

ترکیب رنگ استخوانی

نحوه ترکیب رنگهای کرم برای بدست آوردن رنگ استخوانی

با بررسی نظریه رنگ های کرم، شما آماده مخلوط کردن رنگ های کرم برای بدست آوردن رنگ استخوانی هستید. همانطور که احتمالاً از نکات تئوری رنگ حدس زده اید، در واقع روش های مختلفی وجود دارد که می توانید یک ترکیب رنگ استخوانی رنگ استخوانی ایجاد کنید. شما می توانید مقدار بسیار کم از رنگ قهوه ای را با سفید مخلوط کنید. اگرشما رنگ خامه ای را دوست دارید می توانید مقدار کمی زرد (یا نارنجی) برای گرم کردن مخلوط اضافه کنید.

مقالات

ساخت رنگ استخوانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *