خدمات نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان


خدمات نقاشی ساختمان

خدمات نقاشی ساختمان رنگ در هر پروژه بهسازی ساختمان ها نقش اساسی دارد. رنگ ها می توانند نمای  داخلی و خارجی ساختمان ها  را که بعد از مدتی  کسل کننده و تخریب می گردد به یک نمای زیبا وجدید تبدیل کنند. بنابراین ، دانش کامل در مورد انواع مختلف سرویس های تزئینی ساختمان ها میتواند به شما کمک  کند تا بهترین رنگ و دکوراسیون را برای ساختمان خود انتخاب کنید .طبق برنامه اولویت کاربران ، از نظر اقتصادی پروژه رنگ آمیزی ساختمان  اولین اقداماتی است که در یک بازسازی باید صورت بگیرد.

چگونه یک نقاشی ساختمان با کیفیت داشته باشیم ؟

 • نقاشی سطح ساختمان در برابر همه اثرات منفی شرایط جوی محافظت می کند
 • نقاشی جلوه ای جذاب به سطح ساختمان می بخشد
 • نقاشی کمک می کند تا سطح ساختمان ایمن و تمیز شود

انواع مختلف رنگ مورد استفاده در نقاشی ساختمان :

رنگ روغن: بیشترین استفاده از رنگهای روغنی در دیوارهای داخلی ساختمانهای مسکونی می باشد. این رنگ ها معمولاً در سه لایه استفاده می شود ، یعنی آغازگر، زیر کار، و روکش تمام شده. رنگهای روغنی در دو نوع دسته بندی می گردد: براق و مات. رنگ روغنی براق روی سطوح صاف استفاده می شود. از طرف دیگر ، رنگ مات بر روی سطح های مختلف استفاده می شود که دارای عایق کاری است ، که نمی تواند توسط بتونه پوشانده شود. بهترین چیز در مورد رنگ روغن این است که دوام بیشتری نسبت به انواع دیگر رنگ دارد .

رنگ لعابی : با توجه به اینکه رنگ های ساختمانی درای گستردگی زیادی است اما رنگ لعابی از گزینه های محبوب نقاشی برای سطوح داخلی ساختمان ها است. علاوه بر این ، در بسیاری از موارد ، از نقاشی لعابی در طراحی نقاشی های پر کاربرد نیز استفاده می شود. جدای از آن ، بیشترین استفاده از رنگ لعابی  در درها ، درزها ، پاسیوها و رواقها استفاده می شود و می توان از آن در سطحی مانند سنگ تراشی ، حصیری ، گچ ، بتن ، فلز ، سرامیک و شیشه استفاده کرد. این رنگ هم در تغییرات آلکیدی و هم روغن پایه وجود دارد که این یکی از نقاط عطقف رنگ لعابی نسبت به سایر رنگها می باشد. شاید یکی از نکاتی که همیشه نقاشان و صاحبان ساختمان به آن فکر می کنند سرعت خشک شدن رنگ می باشد اما باید گفت رنگ لعابی از سری رنگ هاییست که به سرعت خشک می شود.

رنگ قیر: اگر نیز به رنگ کردن سطوح ورق های فلزی دارید بهتر است از رنگ قیر استفاده کرد. در سطوحی که تماس با آب زیاد است و ضد آب بودن رنگ یک اصل به حساب می آید بهتر است از رنگ قیر استفاده کرد مانند پایه های بتونی ، پایه های چوبی ، مخازن ، فلزات و ترمیم بسترهایی که نیاز به غشا قیر دارند.

رنگ سیمانی:همانطور که می دانید رنگ کردن سطوخ خشن یا آجری مشکل تر از بقیه سطوح است رنگ سیمانی برای این سطوح مناسب هستند. دلیل استفاده این رنگ در سطوح خشن این است که رنگ به شکل پودر در آب حل می شود و رقیق تر از باقی رنگهاست و بیشتر برای نماهای بیرونی ساختمانها مورد استفاده قرار می گیرد . این رنگ خاصیت ضد آب نیز دارد و برای سطوحی که با باران و آب و رطوبت در تماس هستند مناسب است .

رنگ پلاستیکی: شاید خیلی از افرادی که تخصصی در زمینه رنگ و نقاشی ندارند با رنگ پلاستیکی آشنایی داشته باشند. برای نقاشی ساختمانی فضاهای داخلی می توان از این رنگ استفاده کردو به دلیل تنوع رنگی بسیار زیاد این رنگ طرفداران زیادی برای دکوراسیون های داخلی ساختمان دارد که باعث زیبایی، تمییزی ساختمان می گردد. علاوه بر این قیمت مقرون به صرفه ای دارد . از این رنگ در مکانهای بزرگ که نیاز به رنگ زیادی می باشد مانند فضاهای تجاری مانند نمایشگاه ، سالن اجتماعات و غیره استفاده می شود.

در چه شرایطی تصمیم به رنگ کردن ساختمان بگیریم ؟
 • دیوارهای داخلی شما به همان اندازه قدیمی به نظر می رسد
 • رنگ در حال جدا شدن است (رنگ روی دیوار داخلی شما خمیده ، حباب گرفته ، ترک خورده یا لایه برداری ) شده است.
 • شما از کاغذ دیواری قدیمی و کثیف  بر روی دیوارهای خود خسته شده اید
 • خراش ، لکه های عمیق یا خاک زیادی وجود دارد که طی این سالها بر روی دیوار ها انباشته شده است
 • از رنگی که بر روی دیوارهای ساختمان انتخاب کرده اید راضی نیستید و نیاز به تغییر در فضای زندگی خود دارید.
نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

حس تازگی و ایجاد انرژی مثبت در خانه با رنگ آمیزی ساختمان:

 • خانه خود را به زیبایی و مقرون به صرفه طراوت ببخشید و احساس تازگی  کنید
 • سطوح خانه خود را به خوبی محافظت کنید
 • لکه ها و نواقص دیوار را پنهان کنید
 • کیفیت هوا در محیط داخلی را بهبود بخشید
 • گرد و غبار و خاک را به حداقل برساند
 • رنگهای زنده را به دیوارهای خود برگردانید
 • یک جریان انرژی مثبت ایجاد کنید

 انتخاب بهترین تیم نقاشی برای رنگ آمیزی ساختمان :

قبل از اقدام به رنگ کردن ساختمان باید یک تیم خوب برای نقاشی ساختمان خود بیابید که هم از تجربه کافی برخوردار باشند و هم سرعت کافی در پروژه محول شده را دارا باشند . محل زندگی مانند خانه یا محل کار شما در زندگی مهم هستند. به اندازه ای که آرامش و زیبایی که در محیط کار و خانه اینجاد می کنید روحیه و روز های شما را می سازد پس می بایست نگاه ویژه به تمیزی و زیبایی ساختمانها داشته باشید . از آنجا که نقاشی ها باید مطابق نقوش و سطح استفاده شوند ، بنابراین نقاشان حرفه ای برای انجام کار باید مشغول شوند. مجتمع های تجاری در داخل و اطراف شهر  نقش مهمی در افزایش درآمد ملی کشور دارند ، از این رو برای حفظ جذابیت های بی پایان و درخشندگی ساختمان ها بسیار مهم است.  تیم ما با بالاترین کیفیت و ارائه خدمات در کمترین زمان بهترین خدمات را برای شما عزیزان فراهم خواهد آورد.

شما میتوانید جهت خدمات نقاشی ساختمان پروژه خود با ما تماس بگیرید.

09127698751

09335361344

 

مقالات

خدمات نقاشی ساختمان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *