کجای خانه را رنگ آمیزی کنیم ؟

کجای خانه را رنگ آمیزی کنیم ؟


خونه تکونی عید ؟؟؟

خونه تکونی عید ؟؟؟ کجای خانه را رنگ آمیزی کنیم ؟ این که آیا شما خانه خود را می فروشید یا نه ، محدودیت تجدید نظر اهمیت دارد. ظاهر بیرونی خانه شما درباره آنچه که در داخل انتظار دارید ، چیزهای زیادی می گوید. چه نوع پیامی را در مورد خود و خانه خود ترسیم می کنید؟ از این نکات برای سریع و آسان به روزرسانی نمای بیرونی منزل خود سانتا ماریا استفاده کنید.
درب جلو خود را رنگ کنید

هرکسی که به خانه شما می آید از درب جلو شما می رود. اگر رنگ تراشیده یا پژمرده شود ، خانه شما فرسوده و بی توجه به نظر می رسد. یک روتختی رنگ تازه روی درب جلوی شما باعث شکاف بخشیدن به خانه شما می شود و ظاهر آن را روشن تر می کند.

کجای خانه را رنگ آمیزی کنیم ؟

کجای خانه را رنگ آمیزی کنیم ؟

با فشار آب خانه خود را بشویید.

با گذشت زمان ، خانه شما می تواند کمی از کثیفی که در طول سال به آن حمله می کند ، کمی تنگ شود. از یک واشر فشار برای تمیز کردن همه کثیفی ها ، آهک ها و کپک ها استفاده کنید تا نمای خارجی درخشان را آشکار کنید. قبل از شروع ، حتماً بدانید که آیا مواد روی خانه شما از فشار شستشو مطمئن هستند یا خیر.

پرده یا کرکره خود را بکشید.

رنگ آمیزی منزل یک لایه محافظت در برابر آب و هوا در منطقه شما می افزاید. و هنگامی که دکوراسیون و کرکره های شما از یک رنگ جدید استفاده می کنند ، جلا و شیک به نظر می رسند.

صندوق پستی جدید را نصب کنید

صندوق پستی در مقایسه با خانه شما یک چیز کوچک است اما لوازم جانبی آن است که باعث ایجاد تفاوت می شود. اگر حالت بدی داشته باشد ، ضعیف به خانه شما منعکس می شود. مورد جدید خود را برای داشتن ظاهری تمیز و جلا نصب کنید.

نرده خود را به روز کنید

فرقی نمی کند که کار رنگ خانه تان تازه باشد یا چقدر خوب چمن را نگه دارید. اگر بر روی نرده های فرفورژه رنگ خود را ترک کرده و لایه برداری کرده اید ، خانه سانتا ماریا شما ظاهری شاداب به نظر می رسد. فقط یک روز طول می کشد تا شن و ماسه خود را مجدداً ببافید و به خانه شما ظاهری تازه ، جذاب ، صیقلی و با هم ارائه دهید.

شماره های جدید را نصب کنید

اگر کسی که قبلاً در آنجا نبوده اید ، پیدا کردن خانه شما برای چه کسی آسان است؟ اگر شماره خانه های زنگ زده یا محو شده اید ، احتمال دارد که خانه خود را پیدا کنید کار بسیار دشواری است. به علاوه ، این اعداد ضعیف بر مراقبت و مراقبت از خانه شما تأثیر می گذارد. اعداد به روز شده را خریداری کنید و چند دقیقه را برای تعویض قدیمی صرف کنید.
لامپ های جدید

کجای خانه را رنگ آمیزی کنیم ؟

کجای خانه را رنگ آمیزی کنیم ؟

وسایل نوری منسوخ تأثیر شگفت آور زیادی در ظاهر خانه شما دارند و باعث می شوند جذابیت کمتری داشته باشند. قدیمی ها را برای وسایل جدید و شیک مبادله کنید. اگر سیستم نصب ساده ای دارید ، مبادله باید آسان باشد. اما اگر سیم کشی سختی دارید ، یک برقکار استخدام کنید تا مبادله ای را برای شما ایجاد کند.

کاشت یک درخت

یک درخت جدید می تواند زندگی جدیدی را در ملک شما نفس بکشد ، سایه ، سبز آرامش بخش و زیبایی آرامش بخش را فراهم کند. اطمینان حاصل کنید که قبل از کاشت در مورد چگونگی رشد درخت فکر کنید.

مقالات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *