در زمستان نقاشی کنیم یا نه؟

نقاشی ساختمان در زمستان

نقاشی ساختمان در زمستان


در زمستان نقاشی کنیم یا نه؟

زمستان تنها چند هفته کوتاه است و در حالی که محبوب ترین زمان برای بهسازی خانه نیست ، چند دلیل وجود دارد که ممکن است لزوما بدترین زمان برای انجام برخی از نقاشی های خانه ، به ویژه فضای داخلی نباشد. در حالی که برای مشاغل خارجی خطر باران همیشه زیاد است ، با برنامه ریزی مناسب می توانید آن مشاغل کوچکتر در فضای باز را نیز مقابله کنید. بیایید به چند دلیل نگاهی بیندازیم که صاحبان خانه های زرنگ ممکن است این گزینه را به طور جدی در نظر بگیرند.

نقاشی ساختمان در زمستان

نقاشی ساختمان در زمستان

نقاشی ساختمان در زمستان

تعجب خواهید کرد که چند کار نقاشی در خانه DIY به دلیل برنامه ریزی ضعیف ، به یک فاجعه تبدیل می شوند. اگر به فکر تکمیل یک کار بزرگ بیرونی هستید ، شکی نیست که تابستان می خواهید این کار را انجام دهید ، ساعت های بیشتری در روز داده می شود. اما غیر معمول نیست که صاحبان خانه را به خوبی کارهایی را که می توانند در یک زمان خاص یا با یک مقدار خاص از رنگ انجام دهند ، زیاده روی کنند. این کار در پایان جهان نیست اگر کار را با یک ضربه انجام ندهید ، اما در صورت انجام این کار احتمالاً بهتر خواهید بود.

آن را با یک کار در روز زمستان مقایسه کنید ، جایی که شما آماده هستید و ایده خوبی از زمان نیاز به پایان کار دارید. به احتمال زیاد شما می خواهید یک کار نقاشی قابل کنترل تر را امتحان کنید و احتمالاً کار بهتری را انجام دهید! کار DIY که در این شرایط انجام می شود ، در نتیجه اغلب از کیفیت بالاتری برخوردار است.

نقاشی ساختمان در زمستان

نقاشی ساختمان در زمستان

می توانید با جوانب مثبت صرفه جویی کنید

همانطور که گفته شد ، ماه های تابستان زمانی است که افراد وقت بیشتری برای تمرکز بر بهبود خانه در اطراف خانه دارند. در نتیجه در این دوره تقاضای بیشتری برای نقاشان حرفه ای وجود دارد که طبیعتاً منجر به هزینه های بالاتر برای این خدمات می شود. در ماه های سردتر که چیزها کندتر می شوند ، نقاشان به احتمال زیاد به کار نیاز دارند و نقل قول ها احتمالاً کم است. در حقیقت ، شما می توانید انتظار داشته باشید در مقایسه با ژانویه تا فوریه ، در بخش سرد سال 10 تا 10 درصد کمتر بپردازید.

رطوبت کم

نقاشی ساختمان در زمستان

نقاشی ساختمان در زمستان

در روز مناسب زمستان ، شرایط می تواند به عنوان ایده آل برای نقاشی مثل همیشه باشد – اساساً می خواهید در روزی نقاشی ساختمان کنید که رطوبت هوا محدود باشد. البته ، در زمستان خطر باران همیشه وجود دارد و گاهی اوقات صبح زود می توانید شبنم در هوا داشته باشید. با این حال ، رطوبت یک تابستان سیدنی در واقع می تواند به همان اندازه بسیاری از زمان ها را مشکل کند. در روزهایی که رطوبت زیادی دارند ، روی یک سطح مرطوب نقاشی خواهید کرد و این باعث می شود که رنگ به درستی چسبیده و خشک شود. این چیزی است که نادیده گرفته می شود و در پایان تابستان خیلی بیشتر از باران نتیجه می دهد

مقالات

در زمستان نقاشی کنیم یا نه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *