در مورد نقاشی ساختمان چه میدانید ؟

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان


نقاشی ساختمان

این یک واقعیت علمی است که رنگهای روشن حداکثر میزان نور خورشید را منعکس می کنند و خانه را خنک نگه می دارند. با این حال ، جالب است که توجه داشته باشید که حتی اگر بیشتر استرالیا بسیار گرم باشد ، اکثر سقف ها با رنگ های تیره تر نقاشی نما شده یا کاشی کاری شده اند! رابطه بین رنگ سقف و راندمان حرارتی می تواند موضوع بحث باشد ، اما واضح است که عوامل زیادی در معادله وجود دارد از جمله طرحی که خانه ، سطح عایق و غیره طراحی شده است. ملاحظاتی که هنگام فکر کردن در مورد رنگ سقف باید به تصمیم شما برسد.

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

  1. راندمان حرارتی

بیایید ابتدا درباره پتانسیل صرفه جویی در انرژی صحبت کنیم. شاید فکر کنید که رنگ آمیزی سقف خود را با رنگهای روشن ایده خوبی است زیرا باعث تابش نور خورشید و سرد نگه داشتن خانه در تابستان خواهد شد. برخی حتی تا آنجا پیش می روند که می گویند این باعث می شود گرم شدن کره زمین به عنوان ضربات گرمایی سطح کاهش یابد.

طبق تحقیقات انجام شده در دانشگاه استنفورد در ایالات متحده ، تعداد سقف ها و جاده ها در مناطق شهری از سال 1992 تا 2005 دو برابر شده است. با توجه به اینكه جاده ها و سقف ها گرمای خورشید را جذب می كنند ، این اصطلاح “جزیره گرما” را ایجاد می كند. استدلال می شود که تأثیر بسزایی در گرم شدن کره زمین دارد. در حالی که محققان نمی توانند میزان تأثیر این اثر را ارزیابی کنند ، تحقیقات کاملاً قانع کننده است.

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

  1. آب و هوا

مطابق اعلام هیئت مدیره کدهای ساختمان استرالیا ، استرالیا دارای 8 منطقه آب و هوایی و 69 زیر منطقه است که با توجه به آب و هوای محلی مانند سرعت باد ، تغییر دما و ویژگی های مختلف دیگر تعریف می شوند. این اطلاعات برای صاحبان خانه هنگام برنامه ریزی برای شروع یک پروژه ساختمان کاملاً مفید است ، زیرا این طبقه بندی های تفصیلی می توانند بیشتر از آنچه که ممکن است از آن آگاه باشید ، درمورد منطقه شما بگویند.

اگر فکر می کنید که با کدام رنگ سقف و یا از مصالح استفاده شده ، می توانید به وب سایت ABCB مراجعه کنید.

  1. پانل های خورشیدی بالای سقف

نصب پنل های خورشیدی روی پشت بام روشی مفید برای استفاده از گرمای طبیعی به عنوان منبع انرژی است. به دلیل دمای بالای تابستان ، استرالیا آینده خورشیدی درخشان دارد. طبق اعلام انستیتوی فتوولتائیک استرالیا ، انرژی خورشیدی بالای سقف در سال 2014 به 4 گیگاوات گرم رسیده است. این یک خبر دلگرم کننده برای صاحبان خانه و از منظر پایداری است! وقتی از رنگ سقف شما استفاده می شود ، وقتی پانل های خورشیدی روی پشت بام نصب شده است ، احتمالاً نگرانی کمتری نخواهد داشت. اگر آنها به اندازه کافی انرژی تولید می کنند ، ممکن است بتوانند خانه شما را خنک کنند تا هرگونه تأثیر داشتن یک سقف رنگ تیره را جبران کند.

قبل از شروع کار با کاشی یا کاشی کاری ، کمی تحقیق لازم است. سه عنصر کلیدی که در کنترل انتقال انرژی حرارتی نقش اساسی دارند ، در بالا توضیح داده شده است تا به شما کمک کند آنچه را که نیازهای شما را برآورده می شود بروید. رنگ می تواند یک نگرانی اساسی باشد. فقط اطمینان حاصل کنید که حقایق را قبل از تصمیم گیری می دانید!

مقالات

نقاشی ساختمان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *