رنگهای سال 2019

رنگهای سال 2019


رنگهای سال 2019

رنگهای سال 2019 نقاشی ساختمان زمان درون نگری است؛ برای تعیین آنچه برای شما مهم است و ایجاد فضایی معنی دار است. این سال برای اجازه دادن به روندها برای تصمیم گیری در مورد تصمیمات دکوراسیون شما نیست. این سال است که به شما اجازه می دهد تا با شیوه تزئین بیشتر شوید. همچنین زمان رسیدن طبیعت به شما است و رنگهای رنگی سال 2019 بازتاب این زمانهای اندیشمندانه هستند.
2019 پنتون رنگ سال

رنگهای سال 2019

رنگهای سال 2019

 

اولین چیزها ، ابتدا به رنگ سال Pantone 2019 ، Living Coral یا Pantone 16-1546 نگاهی بیندازید. این رنگ نارنجی گرم با رنگ طلایی ما را به طور جدی با مرجان و طبیعت متصل می کند. خوشبین و پرانرژی است. رنگ متحرک برای لهجه های مبلمان عالی است ، اما می تواند به خوبی روی دیوارها کار کند.
خاکستری خنک

خاکستریهای مطیع و پیشرفته ، سرد الهام بخش تعمق است. رنگ احساس آرامش بخش به اتاق می دهد و به آرامش کمک می کند. در حقیقت ، بنیامین مور حتی یک رنگ خاکستری آرامش بخش را برای رنگ سال خود ، Metropoligan AF-690 انتخاب کرد.
سبزی های تیره

گل سرخ با سبزی های عمیق و تیره بیرون می آید. آوردن زیبایی و طبیعت شفابخش بیرون از منزل به فضای داخلی شما روش دیگری برای ارتباط با طبیعت از طریق طراحی در سال جاری است. این تمایل به بهترین شکل ممکن است به عنوان دیوار لهجه در اتاق خواب یا اتاق ناهار خوری که به خوبی روشن است ، کار کند. رنگ سبز تیره را با لهجه هایی به رنگ طلایی برای زیبایی مجلل ترکیب کنید.
رنگ هایی که از مینیمالیسم پشتیبانی می کنند

جنبش مینیمالیستی درهم و برهمی از زندگی ما است و به فضای داخلی متفکرتر و متمرکز تر وام می دهد. در نتیجه ، رنگ هایی که از سبک زندگی بدون درهم و برهمی حمایت می کنند ، در سال 2019 بسیار زیاد خواهند بود. کرم های خارج از بدن ، زنبورها و سفیده ها محبوب هستند ، و سایه های کرم با کراوات جسورانه عناصر غنی تری را به اتاق اضافه می کنند.

“تقریباً سفید” رنگ دیگری است که از رویکرد تزئینات مینیمالیستی پشتیبانی می کند. برخلاف رنگ سفید خالص ، تقریباً سفید رنگ های ظریف ظریف و مطابق با رنگ های اطراف موجود در مبلمان ، روشنایی و سایر عناصر اتاق را اضافه می کند.

رنگهای سال 2019

رنگهای سال 2019

تمام بلوزها روی میز قرار دارند (er… دیوار) ، اما رنگ های گرم تری مانند طرح بهر ، رنگ سال 2019 خود را در نظر بگیرید. یا سیاتل هاز مه آلود را از والسپار امتحان کنید که یک کار خاکستری آرام بخش و الهام بخش از طبیعت است.
رنگهای روشن

زنگ زدگی خامه ای رنگ کویر را به خانه شما می آورد و شما را با طبیعت به روشی جدید در تماس می کند. شرووین ویلیامز Cavern Clay را به عنوان رنگ سال 2019 خود انتخاب کرد که باعث می شود ضمن داشتن یک حس ثابت از زمین ، احساس باز آمریکای جنوبی غربی را به خانه خود بیاورید. همچنین سبک مدرن اواسط قرن را به یاد می آورد.

مقالات

رنگهای سال 2019

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *