رنگهای پرطرفدار سال 

رنگهای پرطرفدار سال 

رنگهای پرطرفدار سال 


رنگهای پرطرفدار سال 

این زمان سال از زمان اعلام رنگ Trending 2020 است و زمان مناسبی است برای کسانی که در طراحی داخلی خود برنامه ریزی می کنند از الهام گرفتن از پالت رنگی خود در یک خانه مرسوم ، مد روز استفاده کنند.

نقاشی رنگ منزل مرسوم سال 2020 که توسط مرکز Pantone اعلام شده است ، “Blue Blue” است.

خبر خوب برای کسانی که داخلی خود را مطابق با رنگهای پرطرفدار سال قبل ساخته اند ، زیرا این رنگ آبی با روند سال قبل مطابقت دارد.

همچنین رنگ “کلاسیک آبی” ، همانطور که از نام آن پیداست ، کلاسیک بی موقع است که از سبک خارج نمی شود. و این یک دلیل عالی دیگر برای در نظر گرفتن انتخاب این رنگ در طراحی داخلی برای ماندگاری بیشتر شیک بودن آن است.

رنگ “کلاسیک آبی در طراحی داخلی ویلا

توسط Pantone به عنوان رنگی بی قرار و آرامش و احساس آرامش توصیف شده است ، ما می بینیم که این رنگ در کلیه مناطق خانه استفاده می شود. به خصوص عالی که این رنگ در مبلمان سبک کلاسیک و وسایل دکوراسیون منزل مانند بالش به چشم می خورد.

طبق معمول گزینه های بیشتری برای انتخاب رنگ سال وجود دارد.

یکی دیگر از تغییرات رنگ چینی “چینی پرسلن” در سال 2020 با نام تجاری PPg ، یک کبالت است که برای آرامش و آرامش با جوهر مایع آبی رنگ مخلوط شده است. در حالی که “کلاسیک آبی” جامد تر است ، این رنگ بازیگوش تر است.

رنگ Dulux ‘Tranquil Down’

بین رنگ خاکستری سبز و آبی رنگ است. چنین رنگی خنثی و چند منظوره می تواند به عنوان پایه اصلی برای فضای داخلی رنگ های خاکی مورد استفاده قرار گیرد. این یک رنگ جالب است ، که ممکن است جایگزین خوبی برای خاکستری باشد تا داخلی تر جلوه ای پیدا کند.

مرکز بهر “بازگشت به طبیعت” ، رنگ و لعاب ، بخشنده و متعادل. احیای رنگ سبز کاملاً با رنگهای قهوه ای و خاکی مطابقت دارد. همچنین به سبک Art Deco که در حال حاضر باز می گردد بسیار عالی به نظر می رسد.

توسط Benjamin مور “نور اول” رنگ

با طراوت نرم رنگ گلگون. فضای خنثی بین گرم و خنک این رنگ نه تنها برای اتاق خواب بچه های بچه ها ، بلکه در یک فضای داخلی مدرن می تواند بسیار پیچیده به نظر برسد و با عناصر طلایی مخلوط شود. و همچنین در ترکیب با مرمر سفید.

رنگ Dint Edvard ‘Minty Fresh’    

آرام ، ترد ، منتخب. این رنگ سبز نرم که خلوص آن را منعکس می کند می تواند در ترکیب با سایر رنگ های پاستلی مورد استفاده قرار گیرد و برای کسانی که مایل به کشف سبک شیک چبی هستند انتخاب خوبی خواهد بود . می تواند کاملاً در سبک های دیگر نیز گنجانیده شود.

با نگاهی به تمام رنگهایی که مشاهده می کنید روند اصلی مشترک سال 2020 در طراحی داخلی ، آرامش ، صلح و آرامش است. طراحی خانه خود به عنوان یک استراحت کامل و دنج هدف اصلی هنگام برنامه ریزی فضای داخلی خانه است.

این روندها به طور طبیعی نیاز به استراحت ذهن ما از اضافه بار اطلاعاتی را که ما در دوره فن آوری در آن احاطه کرده ایم ، بوجود آمده است و به خوبی شناخته شده است که رنگ ها می توانند بر وضعیت روحیه و احساس ما تأثیر بگذارند.

اینها برخی از ایده های رنگ داخلی است که آیا شما برای طراحی خانه جدید خود تصمیم می گیرید یا به فکر نوسازی هستید تا با نقاشی دیوارها یا تغییر دکوراسیون منزل ، ظاهر جدیدی به خانه خود ببخشید.

روند سالانه دستورالعمل هایی است که شما ممکن است بخواهید از آنها به عنوان الهام استفاده کنید ، اما ایده خوبی است که با طراح داخلی خود مشورت کنید که چگونه خانه رویایی خود را شیک و منحصر به فرد به عنوان هیچ یک انتخاب نکنید.

 

رنگهای پرطرفدار سال 

رنگهای پرطرفدار سال

مقالات

رنگهای پرطرفدار سال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *