رنگ آمیزی اداره

رنگ آمیزی اداره


رنگ آمیزی اداره 

رنگ آمیزی اداره وقتی مشتری وارد دفتر شما می شود ، فضای شما در مورد مراقبت و توجه شما به جزئیات چیزهای زیادی می گوید. به عنوان یک صاحب مشاغل ، باید مطمئن شوید که رنگ داخلی شما شگفت انگیز به نظر می رسد. چگونه می توانید مکان کار خود را برای مدت طولانی شگفت انگیز نگه دارید؟ بیایید به چند روش برای انجام این کار نگاهی بیندازیم.

رنگ آمیزی اداره

رنگ آمیزی اداره

09335361344

  • نقاشی ساختمان مجلس

اگر مکانی در کار دارید که ترافیک زیاد است و خانواده هایی که در آن به سر می برند ، بهتر است دیوارهای خود را با براق نیمه با کیفیت بالا رنگ کنید. چیزی که به راحتی قابل تمیز کردن است. هرچه کیفیت بالاتر باشد ، قابل شستشو نیز خواهد بود و بیشتر اوقات قابل شستشو است. نیمه براق مانند رنگ مسطح متخلخل نیست. کیفیت کمتر ، تغییر رنگ را با رنگ خواهید داشت. اگر در شغلی هستید که سالن نمایشگاهی یا بوتیک خوب داشته باشید ، مات یا تخت بهترین است. بازتاب کمتری از نور ، عیوب کمتری را روی دیوارها نشان می دهد و تمیز به نظر می رسد. * رنگ ارزان نیز هزینه بیشتری را برای شما به همراه خواهد داشت ، اما بعدا می توانیم درباره آن بحث کنیم.

  • نقاشی نهادهای دولتی

پاک کردن علائم در سریعترین زمان ممکن یا بلافاصله هنگام مشاهده آنها. هر چه مدت طولانی تر این علامت روشن باشد ، تمیز کردن آن سخت تر خواهد بود. سعی کنید دیوار را خرد نکنید ، دیوارها را بشویید. شما می خواهید با شستشو صدمات را محدود کنید ، بنابراین تمیز کردن را به آرامی شروع کنید و در صورت لزوم راه خود را به اسکراب بزنید. در ابتدا از یک پارچه نرم و آب استفاده کنید. در صورت عدم استفاده ، کمی راه حل تمیز کردن اضافه کنید.

رنگ آمیزی اداره

رنگ آمیزی اداره

حالا این می تواند کمی مشکل تر باشد. هرچه رنگ قدیمی تر باشد ، لمس کردن آن به دلیل ساییدگی و پارگی و همچنین به دلیل دست و پا کردن و از بین رفتن آب رنگ به مرور زمان سخت تر است. حال اگر ظرف چند سال طول کشید ، یک قلم مو را بگیرید و پانچ کنید. هرچه رنگ مسطح تر باشد ، آسانتر خواهد شد. رنگ مانند نیمه براق تقریباً غیرممکن است با گذشت زمان ، مثل یک انگشت شست پا ایستاده است.

  • نقاشی ساختمان اداره جات

روی شرکتی سرمایه گذاری کنید که ملک شما را حفظ کند: شما می خواهید کار نقاشی شما برای سالهای زیادی ادامه یابد نه دو سال. اگر شرکتی دارید که اولین بار کار را به درستی انجام می دهد ، سال های زیادی ادامه خواهد داشت. و این پس انداز است.

نوح وینکلز معاون رئیس جمهور نقاشی جدید زندگی است. بیش از 35 سال است که New Life Painting خدمات نقاشی تجاری و مسکونی را به ساکنان و صاحبان مشاغل ساکن سن لوئیس ابیسپو و ساحل مرکزی کالیفرنیا ارائه کرده است.

مقالات

رنگ آمیزی اداره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *