رنگ آمیزی مهدکودک

رنگ آمیزی مهدکودک


رنگ آمیزی مهدکودک

رنگ آمیزی مهدکودک لحظه ای که فهمیدید به زودی یک نوزاد تازه به دنیا خواهید آمد ، مغز شما با تصمیماتی که گرفته شد ، به حالت افراط در آمد. اسم کودک خود را چه خواهید کرد؟ چگونه کودک خود را تغذیه می کنید؟ از پارچه یا پوشک یکبار مصرف استفاده خواهید کرد؟ مهد کودک یا والدین در خانه؟

و سپس موضوع مهد کودک وجود دارد. البته ، این بخش سرگرم کننده کودک است – تصمیم گیری در مورد تزئین یا بازسازی – اما در رنگ های مهد کودک نیز باید در نظر بگیرید. روانشناسی رنگ به ما می آموزد که رنگ بر روحیه ، رفتار و حتی سلامتی تأثیر می گذارد. و هنگامی که می دانید کودک شما در سالهای سازندگی ساعتهای بی شماری را در مهد کودک می گذراند (ناگفته نماند که بسیاری از شبهای بی خوابی را پشت سر می گذارید ، در مهد کودک قدم می زنید و صبح های بی شماری می توانید روز مهد کودک را تبریک بگویید. ) ، این ایده خوبی است که برخی از اثرات روانشناختی رنگ را مورد توجه قرار دهیم.

رنگ آمیزی مهدکودک

رنگ آمیزی مهدکودک

خبرهای خوب و خبرهای بد وجود دارد. در برخی مطالعات قرمز به منظور افزایش توانایی ورزشی نشان داده شده است. این همچنین انرژی بخش است. اما می تواند پرخاشگری را افزایش دهد ، باعث سردرد شود و تمرکز را سخت تر کند. این ایده خوبی است برای جلوگیری از قرمز شدن در تمام دیوارها ، اما برخی از لهجه های قرمز در سراسر مهد کودک اغلب به خوبی کار می کنند.
نارنجی
پرتقال گرم و آرامش بخش است و می تواند برخی از افراد را راحت کند. همچنین دوستانه و اجتماعی است که می تواند الهام بخش ارتباط باشد. با این حال ، می تواند بیش از حد تحریک کننده باشد و حتی می تواند شما را گرسنه کند. مانند قرمز ، پرتقال بهتر است در دوزهای کوچکتر در یک مهد کودک استفاده شود.
زرد

نحوه رنگ آمیزی مهدکودک

زرد شاد و خوشحال است. زردهای روشن آفتابی و پرانرژی هستند اما می توانند برای کودک آزار دهنده باشند. زردهای نرم تر تمرکز را تشویق می کنند و می توانند یک رنگ متعادل مناسب باشند. مانند قرمز و نارنجی ، رنگ زرد نیز هنگام تعدیل از رنگ مهد کودک مناسب است.
سبز

رنگ آمیزی مهدکودک

رنگ آمیزی مهدکودک

تسکین دهنده است. ارام بخش. بهداشت و درمان. سبز محیط آرام ایجاد می کند که در آن تفکر و تمرکز ترویج می شود. این در همه جا در طبیعت یافت می شود ، و خود را به تزئین انواع اتاق ها ، از جمله مهد کودک ها ، مناسب می کند. در یک مهد کودک ، استفاده از آن به عنوان رنگ اصلی خود ، یا استفاده از آن برای نرم کردن برخی از رنگهای پر انرژی تر مانند زرد ، رنگی عالی است.
ابی

به طور کلی ، آبی در حال آرامش است. مشخص شده است که ضمن کاهش احساس پرخاشگری و حتی اضطراب ، فشار خون و ضربان قلب را کاهش می دهد. آبی در خواب و همراه با آرام کردن تنور کمک می کند.

اما باید نسبت به سایه ای که انتخاب می کنید احتیاط کنید. آبی با خاکستری می تواند احساس ناراحت کند در حالی که یک رنگ آبی روشن و سلطنتی می تواند بیش از حد خسته کننده باشد.
رنگ ارغوانی

بنفش بسته به سایه آن می تواند قرمز یا بلوز ایجاد کند. احساساتی مشابه قرمز یا آبی احساس می کند – از هر کدام که بیشتر حمل کند. بنفش با پارچه های غنی به خوبی کار می کند. بنفش های پاستیل آرام می شوند.
رنگ صورتی

رنگ آمیزی مهدکودک

رنگ آمیزی مهدکودک

صورتی اغلب در بزرگسالان با زنانگی همراه است. همچنین باعث همدلی می شود و می تواند آرام بخش و تسکین دهنده باشد. مراقب باشید که بیش از حد از آن استفاده نکنید ، زیرا صورتی با گذشت زمان می تواند تحریک کننده شود.
خاکستری

خاکستری موجب تقویت فکر ، درون گرایی و احساسات می شود ، اما غالباً غم و اندوه و تنهایی را به یاد می آورد. برای مهد کودک کودک از یک تن گرم و آمیخته با رنگهای روشن استفاده کنید.

درنهایت ، احساسات شما در مورد مهد کودک شما باید مورد توجه قرار گیرد. چه رنگهایی وقتی به کودک خود فکر می کنید احساس خوشبختی ، آرامش و ارتباطی می کنید؟ احتمال وجود دارد ، غرایز شما مشهور هستند.

اگر قبل از آمدن کودک به آماده سازی مهد کودک خود نیاز دارید ، برای نقد رایگان با نقاشی ساختمان تهران تماس بگیرید. ما به شما کمک می کنیم رنگ مناسب خود را برای استقبال از خانه کوچک خود انتخاب کنید.

مقالات

رنگ آمیزی مهدکودک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *