رنگ آمیزی نما ساختمان

رنگ آمیزی نما ساختمان

رنگ آمیزی نما ساختمان


رنگ آمیزی نما ساختمان

رنگ آمیزی نما در کرج ساختمان دیوارهای بیرونی یک ساختمان (نمای) برجسته ترین ویژگی معماری آن است. رنگ نما در عین حال آنها در معرض انواع شرایط آب و هوایی قرار دارند. بنابراین ، باید از نظر زیبایی و  ديد عمومي به نما توجه ويژه كرد و  همچنین در برابر شرایط نامساعد جوی مقاوم باشند.در ادامه به روش هاي  تميز كردن و رنگ كردن نماي ساختمان خواهيم پرداخت با ما همراه باشيد .

رنگ آمیزی نما ساختمان

رنگ آمیزی نما ساختمان

چرا تمیز کردن نما مهم است؟

به عبارت ساده ، یک ساختمان تمیز و جذاب بسیار زیبا تر از یک ساختمان کثیف و زیبا است. هیچ انكاری وجود ندارد كه نمای زیبایی از نمای جلوی پذیرایی و مهمان نوازی ارائه كند و به تنظیم لحن بقیه ساختمان و كسب و كار شما كمك كند. بنابراین ، اگر می خواهید رهگذران و افرادی که ممکن است وارد محوطه شما شوند را تحت تأثیر قرار دهید ، مهم است که اطمینان حاصل کنید که نمای ساختمان شما در حالت تیپ تاپ نگه داشته شده و از ، لکه ها و علائم ناخوشایند نگهداری نشده است.

تمیز کردن نمای ساختمان شما نیز در صورت اجاره ملک از اهمیت بسیاری برخوردار است. ممکن است متوجه شوید که قرارداد اجاره شما بیان می کند که باید نمای بیرونی ساختمان را حفظ کنید ، بنابراین ضروری است که این قسمت از ملک را همیشه تمیز نگه دارید.

09335361344-09123723763

نقاشی ساختمان و رنگ آمیزی نما

رنگ آمیزی نما ساختمان

رنگ آمیزی نما ساختمان

نقاشی نمای ساختمانها با رنگ آکریلیک:

راه حل ایده آل برای نقاشی نمای ساختمان ها  رنگ آكريليك است. این رنگ اکریلیک داراي کیفیت بالا است و قابليت پوشش دهي عالی را دارد . سفت شدن با آب ، از ويژگي هاي خوب اين رنگ  در برابر رطوبت است. نفوذپذیری بخار و الاستیسیته و مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی   يكي ديگر از ويژگي هاي اين رنگ به حساب مي آيد .  برتري رنگ هاي اكريليك نسبت به رنگ پلاستيك  قابليت شستشوی عالی آن است .  اين رنگ مناسب برای کاربردهای خارجی و داخلی ، بر روی سطوح جدید یا قدیمی ، در تمام سطوح طبیعی مانند بتن ، رندر ، آجر ، سیمان آزبست ، تخته گچ و غیره مي باشد.

آماده سازی بستر نقاشی نما ساختمان :

بستر رنگی باید خشک و عاری از هرگونه چربی ، گرد و غبار ، مواد سست و غیره باشد. هرگونه نقص موجود در رندر باید با ملات سیمانی اصلاح شده پلیمر ، با ملات سیمان آهک یا با ملات سیمان آهک سفید سریع تعمیر شود. نقص روی بتن در معرض باید با بتونه های سیمانی اصلاح شده با پلیم ترمیم شود. ترک ها یا اتصالات باید تقریباً گسترده شوند. 5 میلی متر قبل از پر کردن سیلانت اکریلیک است. پس از آن ، سطح باید با پرایمر اکریلیک آغاز شود. به خصوص هنگامی که رندر سست باشد و امکان مالش آن وجود داشته باشد ، سطح آن را تثبیت می کند.

رنگ آمیزی نما ساختمان

رنگ آمیزی نما ساختمان

رنگ كردن نماي ساختمان

آیا خودم می توانم نمای ساختمان را تمیز کنم؟

خبر خوب این است که می توانید خود نمای ساختمان را تمیز کنید. با این حال ، شایان ذکر است که این می تواند یک کار دشوار باشد و اطمینان از داشتن صحیح تجهیزات ، راه حل های تمیز کردن و لباس قبل از شروع کار بسیار مهم است. همچنین تشخیص این نکته ضروری است که تمیز کردن نمای ساختمان شما به ارتفاع کار خواهد کرد ، بنابراین ضروری است که بهداشت و ایمنی را در همه اوقات جدی بگیرید. اما اگر اين كار را به متخصصان اين كار بسپاريد مسلما هم كار تميز تر انجام مي گيرد و هم شما دچار دردسر و خطر نمي شويد .

رنگ آمیزی نما ساختمان

رنگ آمیزی نما ساختمان

 

09335361344-09123723763

نقاشی ساختمان و رنگ آمیزی نما

ارتباط مستقيم روحيه افراد با رنگ ساختمان 

 مسلما رنگها با روحيه افراد ارتباط مستقيم دارد . مي توان گفت علم روانشناسي ثابت كرده است وقتي افراد در معرض رنگ هاي روشن و شاد قرار مي گيرند شادتر و در معرض رنگ هاي تيره قرار مي گيرند غمگين تر هستند . نماي ساختمان مي تواند از رنگ هاي شاد و روشن استفاده شود تا بر روحيه افراد گذري نيز تاثير گذار باشد .  در گذشته ، سایه های رنگ مانند قرمز پر رنگ یا قهوه ای شکلاتی با احتیاط  استفاده می شدند ، زیرا استرس حرارتی روی سطوح تیره در گرمای تابستان بسیار بالا بود. اکنون حتی در دمای هوای بالا نیز خنک باقی می ماند ، زیرا باعث افزایش گرما برای سطوح عایق نما می شود و در نتیجه از تقویت و رندرهای نهایی در برابر دمای بیش از حد محافظت می کند. با استفاده از SolReflex ، حتی رنگارنگ ترین سلیقه ها قابل اجرا هستند و هر رنگي كه به آن علاقمند هستيد را در ساختمان خود به كار ببريد .

مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *