زمان مناسب جهت نقاشی ساختمان

زمان مناسب جهت نقاشی ساختمان

زمان مناسب جهت نقاشی ساختمان


زمان مناسب جهت نقاشی ساختمان

این سوال که چگونه به طور مرتب خانه های مسکونی مجبور به رنگ آمیزی خانه مجدد می شوند ، برای نقاشان حرفه ای بسیار پیش می آید. با این حال ، جواب به هیچ وجه ساده نیست. در بیشتر موارد به سادگی بستگی دارد. به عنوان صاحب خانه ، وظیفه شماست که از علائمی که ممکن است نشانگر زمان آن برای بیرون آمدن برس رنگ باشد ، توجه داشته باشید. این خصوصاً در مورد نقاشی دیواری اتفاق می افتد ، با توجه به اینكه آنها غالباً در معرض عوامل مختلفی هستند كه می توانند به رنگ آسیب برساند.

زمان مناسب جهت نقاشی ساختمان

زمان مناسب جهت نقاشی ساختمان

بیایید نگاهی به برخی از عواملی که در معادله آمده اند بیاندازیم.

یک راهنمایی عمومی

اگر داخلی خود را به صورت حرفه ای توسط یک ارائه دهنده با کیفیت بالا نقاشی کرده اید و از سطح دیوارها بسیار مراقبت می کنید ، کار نقاشی می تواند 10+ سال قبل از نیاز به رنگ آمیزی دوام داشته باشد. حرفه ای ها از بالاترین کیفیت رنگ استفاده می کنند ، از آن ها به طور مساوی استفاده می کنند و قبل از شروع کار ، سطح را به اندازه کافی ترجیح می دهند. در ضمن ، کارهای شتابزده DIY که نقاشی دقیقاً نمی داند چه کاری انجام می دهند ، ممکن است فقط قبل از شروع ترک ها یک سال یا کمتر طول بکشد. اگر می خواهید دیوارهای خود را نقاشی کنید ، تحقیقات خود را انجام داده و تجهیزات مناسب را بدست آورید ، می تواند در دراز مدت شما را نجات دهد.

البته ، حتی اگر شما یا نقاش شما یک کار عالی انجام دهید ، عوامل زیادی وجود دارد که ممکن است جدول زمانی را کاهش دهند ، در بعضی موارد به طور قابل توجهی.

زمان مناسب جهت نقاشی ساختمان

زمان مناسب جهت نقاشی ساختمان

بستگی به کدام اتاق دارد

معمول است که صاحبان خانه ها به طور جداگانه اتاق ها را مجدداً ترمیم می کنند ، نه تنها به این دلیل که قابل کنترل تر باشند بلکه به این دلیل که زمان بندی مجدد مجدد مجدد اغلب متفاوت است. به عنوان مثال رنگ روی دیوارها در راهروها و راهروها بیشتر از سایر قسمت های خانه در معرض ساییدگی و پارگی است. ارزش افزودن چشم به این دیوارها را دارد زیرا ممکن است نیاز به نقاشی مکرر داشته باشد. به عنوان مثال هر 3 سال وقتی این مورد را با اتاق خواب مقایسه کنید ، که تقریباً به اندازه آن استفاده نمی شود ، ممکن است دریابید که سطح نقاشی شده دو یا سه برابر طول آن به نظر می رسد.

اتاق های غذاخوری و نشیمن بدیهی است که همیشه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد ، اگرچه با توجه به اینکه فضای زیادی از وسایل زیادی پر از مبلمان نیستند ، استدلال هایی وجود دارد که باید از آنها محافظت شود. علاوه بر این ، مجدداً مجدداً با توجه به اینکه کار مبلمان و جابجایی مجدد رنگها با رنگهای جدید (در صورت کاربرد) کار بسیار بزرگتری است.
آسیب آفتاب

زمان مناسب جهت نقاشی ساختمان

زمان مناسب جهت نقاشی ساختمان

این در واقع یک عامل بزرگ است که شما در مورد چندین سال صحبت می کنید ، اگرچه این چیزی نیست که به راحتی از آن محافظت کنید. آسیب آفتاب به ناچار در مکانها و اتاقهایی که در طول روز در معرض آن قرار دارند ، رنگ را روی دیوارهای شما محو می کند. این امر به آرامی و به تدریج اتفاق می افتد اما در بعضی موارد می تواند به دیواره های شما آسیب برساند. این می تواند ایده خوبی باشد که به طور خاص در ماه های تابستان از استفاده از پرده یا پرده خود استفاده کنید.

مقالات

زمان مناسب جهت نقاشی ساختمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *