قبل و بعد نقاشی ساختمان

قبل و بعد نقاشی ساختمان

مانند بسیاری از افرادی که برای اولین بار اقدام به رنگ آمیزی خانه خود می کنند ، ممکن است در انتخاب انواع رنگ و روش های کاربردی ، چند نکته سردرگمی و دلهره وجود داشته باشد. برای اولین بار نقاشی در خانه شما به معنای این است که یا خانه برای مدت زمان طولانی نقاشی نشده است ، یا اینکه شما مشغول به کار حرفه ای هستید که قبلاً انجام شده است. اگر نگران چگونگی صحیح انجام دادن این شغل هستید نگران هستید ، این راهنما به شما در هر مرحله از راه کمک می کند!
گرفتن نقل قول

یکی از اولین کارهایی که قبل از برنامه ریزی برای رنگ آمیزی خانه خود باید انجام دهید این است که یک نقل قول دریافت کنید تا ببینید هزینه نقاشی خانه شما چقدر خواهد بود. تعداد زیادی از نقاشان خانه در آنجا وجود دارند که می توانند از طریق تلفن به شما قول بدهند یا بتوانند تخمینی تقریباً در مورد نوع کار مورد نیاز برای شما ارائه دهند.

اگر از لحاظ فنی در نقاشی خانه کاملاً آگاه باشید ، توضیح این که دقیقاً چه کاری باید انجام شود ، همگام خواهد بود ، اما برای کسانی از ما که به تفاوت در رنگ های قلیایی توجه نمی کنند ، پس از آن طرفدار تخمین بزنید شغل مفیدتر خواهد بود.

هنگامی که شما یکی از بهترین نقاشان خانه را دارید که سیدنی مجبور به ارائه در ملک شما می شود ، وی در مورد هرگونه صدمه به سطوح خانه مانند نقاشی ، لایه برداری یا ترک خوردگی ، خانه را بازرسی می کند و قادر به توضیح رنگ های مختلفی خواهد بود که مورد نیاز خواهد بود و همچنین هرگونه کار تعمیر در سطوح زیرین.

از آنجا که آماده سازی یکی از جنبه های اساسی در ساختن یک کار رنگی معمولی به یک کار عالی است ، ایجاد سنباده ، اصلاح مجدد ، آب بندی و حذف قالب یا سایر آسیب ها نیز هزینه های زیادی را به دنبال خواهد داشت. بنابراین اطمینان حاصل کنید که نقاش تمام کارها و همچنین هزینه های رنگ و زایمان را در نقل قول نهایی قرار می دهد.
انتخاب رنگ رنگ

در حالی که ممکن است رنگ مورد علاقه شما روی ژاکت یا ماشین شما عالی به نظر برسد ، ممکن است خانه شما در یکی از رنگهای عجیب و غریب تر به نظر برسد! اطمینان حاصل کنید که رنگی که برای رنگ آمیزی خانه خود انتخاب کرده اید ، درجه یک ، شیک است و با نوع مصالحی که خانه شما از آن ساخته شده است ، مطابقت ندارد.

از رنگ های لهجه ای استفاده کنید تا واقعاً شخصیت خانه خود را بیرون بیاورید ، همچنین سایه های مختلف با همان رنگ را برای اضافه کردن لهجه ها و تأثیرات ایجاد کنید ، که این امر به شما کمک می کند تا خانه شما بیشتر شبیه خانه و نه فقط خانه باشد.
نوع رنگ را عاقلانه انتخاب کنید

قبل و بعد نقاشی ساختمان

قبل و بعد نقاشی ساختمان

انتخاب رنگ ممکن است یک فرایند ساده باشد اگر شما در یک سایه خاص مرده باشید ، اما دانستن صندوق های بیرون و انواع رنگ و استفاده ایمن از آنها ممکن است مشکل دیگری باشد. حتماً رنگهای سازگار با استفاده ایمن را بررسی کرده و در هنگام استفاده عاری از مواد شیمیایی مضر هستند. همیشه مطمئن شوید که هنگام نقاشی یک خانه یا هر سطحی از تجهیزات ایمنی استفاده کرده و بررسی کنید که هر رنگ اضافی را با دقت و اخلاقی دفع کنید.

رنگی را انتخاب کنید که احتمالاً به سطح مورد نظر چسبیده باشد – این ممکن است شامل آجر کاری ، چوب و فلزات باشد ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که از سطح مناسب خود برای سطح مورد نظر برای قرار دادن کت ، یک استحکام مناسب رنگ خود را به دست می آورید. جنبه.
فقط از رنگ و لوازم جانبی مرغوب استفاده کنید

بسیاری از افراد استفاده از لوازم کم رنگ و لوازم جانبی نقاشی را برای رنگ آمیزی خانه خود اشتباه می گیرند ، و این ممکن است بلافاصله آشکار نباشد ، شما طول عمر کوتاه تری را روی رنگهای کم رنگ مشاهده خواهید کرد ، همچنین یک کیفیت ضعیف تر رنگ آن نیست. به سطح صحیح بچسبید.

قبل و بعد نقاشی ساختمان

قبل و بعد نقاشی ساختمان

بسیاری از مارک های تجاری از رنگ آمیزی خانه استفاده می کنند که حرفه ای ها از آن استفاده می کنند ، بنابراین هنگام انتخاب خدمات پیشنهادی برای نقاشی خانه حرفه ای که از رنگ و لوازم جانبی با کیفیت بالا برای هر کار استفاده می کند بهترین شرط بندی شما خواهد بود.

اگر سؤالی دارید که باید به آنها پاسخ داده شود ، هر چقدر هم که ساده به نظر برسند ، پاسخ دادن به آنها توسط یک نقاش حرفه ای ، شما را در جای مناسب قرار می دهد. گاهی اوقات اطلاعاتی در مورد چگونگی به بهترین شکل نقاشی یک خانه یا چگونگی محاسبه بهتر رنگ میزان رنگ مورد نیاز ، چندان ساده نیست ، اما به عنوان یک تاجر ماهر ، یک نقاش حرفه ای قادر خواهد بود تا شما را به طور لحظه ای با خبر کند و شما را حفظ کند. پهلو از این پروژه ، و در نهایت به خانه شما پایان خیره کننده با حداقل تاخیر و بهترین از همه – بدون تمیز کردن!

مقالات

قبل و بعد نقاشی ساختمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *