مشاوره قبل از نقاشی ساختمان

مشاوره قبل از نقاشی ساختمان

مشاوره قبل از نقاشی ساختمان


مشاوره قبل از نقاشی ساختمان

اصطلاح مشاوره رنگ توسط شرکتهای نقاشی ساختمان کاملاً دور انداخته می شود که بخاطر رد آن به عنوان نوعی کرک تبلیغاتی ، بخشیده می شوید. اما در حقیقت ، اگر در صدد اطمینان از 100٪ اطمینان در مورد آنچه که بعد از نقاشی در خانه خود دارید اطمینان ندارید ، از استخدام شخص دیگری نیز می توانید به دست آورید.

تصمیم گیری در مورد طرح رنگ مخصوص خانه های جدید بطور خاص ، اغلب دشوار است. برخی از افراد درباره اینکه چگونه می خواهند چیزهایی را در یک اتاق خاص بخواهند ، ایده کاملی دارند و بسیاری از آنها الهام گرفته از چیزهایی هستند که در خانه های دیگر می بینند و از آنها پیروی می کنند. اما برای دیگران که برای انتخاب فاسد هستند ، هنگام ترک آن به یک حرفه ای ، کارها ساده تر و آسان تر می شود. واقعیت این است که اگر شما آن را درست نگیرید ، ممکن است یک اتاق به اندازه دیگری که راحت نیست راحت باشد.
بنابراین ، استخدام یک مشاور رنگ برای نقاشی در خانه چه مزایایی دارد؟

در فضای باز و داخل خانه

مشاوره قبل از نقاشی ساختمان

مشاوره قبل از نقاشی ساختمان

انتخاب رنگ هایی که بین فضای داخلی و خارجی با هم کار کنند مهم است. تصمیمات مربوط به رنگ در فضای باز می تواند به محل خانه ، باغی که اطراف آن را احاطه کرده و عوامل دیگر آن بستگی دارد.

برای خانه های ساحلی در مکان هایی مانند Coogee و Rose Bay ، نقاشان ممکن است رنگ های روشن تری را در قسمت بیرونی پیشنهاد دهند که در یک فضای ساحلی مناسب تر است.

تفاوت در کیفیت آشکار است

این صرفاً در مورد انتخاب یک رنگ بر اساس شهود یا آنچه به نظر می رسد مفید باشد نیست. یک مشاور رنگ ، این مسئله را مانند هر چیز دیگری ، یک تصمیم گیری علمی می کند. آنها به بررسی روندهای اخیر می پردازند ، در مورد احساس یا جو مورد نظر در اتاق و روانشناسی رنگ از جمله موارد دیگر برای تصمیم گیری آگاهانه بحث می کنند. بیشتر اوقات زمان صرف این کار بیش از آن نیست که ارزشش را داشته باشد و واقعاً از آن بدرخشد.

مبلمان و سبک های موجود

اگر بخواهد کار کند ، فضای داخلی اتاق باید از نظر سبکی مطابقت داشته باشد. بخشی از وظیفه مشاور رنگ این است که رنگ ها را با دیگر جنبه های اتاق مطابقت دهید ، از جمله اینکه چه نوع اتاق است ، چقدر نور خورشید وارد می شود ، اندازه آن ، پرده ها / پرده ها ، مبلمان و غیره. اغلب این ممکن است چالش برانگیز باشد بخشی از شغل مشاور رنگ.
توصیه های متعدد دریافت کنید

مشاوره قبل از نقاشی ساختمان

مشاوره قبل از نقاشی ساختمان

یک مشاور رنگ خوب غالباً بیش از یک راه حل مناسب برای یک اتاق را پیشنهاد می کند و نمونه های مشابهی را برای شما ارائه می دهد تا ایده بهتری در مورد نحوه ظاهر آن به شما ارائه دهد. داشتن تعدادی توصیه می تواند چشم انداز بیشتری برای تصمیم گیری مناسب به شما ارائه دهد.

ایده های تزئینی اضافی

بسیاری از مشاوره در زمینه رنگ ، تجربه ارائه مشاوره عمومی در زمینه دکوراسیون را نیز دارند. در حالی که این به طور کلی بخشی از خدمات نیست ، شما اغلب می توانید برخی از مشاوره ارزشمند در مورد نحوه تهیه خانه خود استفاده کنید. انتخاب رنگ های مناسب پایه ای است که می توانید یک ظاهر منحصر به فرد را بنا کنید.

 

مقالات

مشاوره قبل از نقاشی ساختمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *