نحوه از بین بردن کپک

کدام رنگ برای خانه مناسب است ؟

کدام رنگ برای خانه مناسب است ؟


نحوه از بین بردن کپک

نحوه از بین بردن کپک این برای بهترین های ما اتفاق می افتد. خزنده های خفیفی به بیرون خانه های ما (نه فقط در حمام های ما!) بدون ما حتی متوجه می شوند. به همین دلیل است که پیاده رویهای روزمره را در اطراف خانه سانتا یانز خود انجام دهید و شرط همه چیز را بررسی کنید. وقتی متوجه کپک شدید ، وحشت نکنید. حذف آن ممکن است ، اما به خاطر داشته باشید که باید سریع عمل کنید. کپک می تواند جان شما را لکه دار کند ، باعث شعله ور شدن آلرژی ها می شود و باعث پوسیدگی چوب می شود. مقابله با حذف کپک در اسرع وقت باعث می شود خانواده شما ضمن حفظ ارزش خانه خود در جایی که متعلق است ، محافظت کنند.
چگونه می توان گفت آیا قالب است یا ملایم

نحوه از بین بردن کپک

نحوه از بین بردن کپک

هر دو قالب و کپک در مناطق مرطوب و سایه دار رشد می کنند اما جانوران مختلفی هستند. کپک زدن معمولاً آسانتر است. متوجه خواهید شد که این یک رنگ خاکستری / سفید یا قهوه ای روشن است. Mildew روی سطح نمای بیرونی خانه شما نشسته و به شکل پودری است.

از طرف دیگر قالب کمی دشوار است. اولین نشانه ممکن است بوی بد باشد. در رنگ های مختلفی وجود دارد و بیشتر در قسمت فازی قرار دارد.
نحوه حذف کپک از چوبی و وینیل جانبداری

  1. ابتدا روی گیاهان نزدیکی جایی که می خواهید کپک بزنید بپوشانید.
  2. لباس محافظ بپوشید.

۳ over یک ماده پاک کننده کپک زده تجاری را انتخاب کنید ، و یا محلول خود را از 1/3 لیوان مواد شوینده همه منظوره ، 1 عدد سفید کننده کلر خانگی خانگی و 3 گرم کوارتس تهیه کنید. برای کمک بیشتر می توانید سودا یا تمیز کننده ای که دارای تری سدیم فسفات است اضافه کنید.

4- محلول را در یک ناحیه کوچک تست کنید.

5- سایدینگ را با محلول مرطوب کنید و بگذارید حدود 10 دقیقه بماند. سپس محل را با محلول و یک برس نرم پاک کنید. از پایین شروع کنید و راه خود را پیش بگیرید. پس از اتمام کار ، با شلنگ خود از بالا به پایین بشویید.
چگونه می توان کپک را از آجر جدا کرد

این عادت را به شما عادت می دهد که سالی یک بار آجر خود را با نازل اسپری روی شلنگ خود اسپری کنید. اگر بین کپک ها مشاهده کردید ، باید با یک راه حل آنرا پاک کنید. ابتدا آجر را خیس کنید و سپس از محلول یک فنجان سفید کننده مخلوط شده با یک گالن آب استفاده کنید. با یک برس سفت (سیم و یا مصنوعی) ، کپک را خرد نکنید.
چگونه می توان کپک را از سنگ حذف کرد

تمام آنچه شما نیاز دارید یک راه حل صابون ملایم برای تمیز کردن کپک ها از سنگ است. پس از پاک کردن یا پاک کردن آن ، سنگ را با آب تمیز بشویید.
چگونه می توان رنگی را انتخاب کرد که در برابر خامه ای مقاوم باشد

وقتی نوبت به رنگ آمیزی مجدد خانه خود رسیده است ، کارها را کمی ساده تر کرده و رنگی را انتخاب کنید که در برابر کپک مقاوم باشد. کمترین احتمال رنگ مینا های بیرونی است ، در حالی که به احتمال زیاد رنگ لاتکس است. رنگ پایه روغن کتان فوق العاده مستعد است.
چگونه می توان از آینده در آینده جلوگیری کرد

جلوگیری از کپک زدن در وهله اول در وهله اول همیشه یک اقدام هوشمندانه است.

درختان و بوته های خود را مرتب کنید تا بتوانید میزان رطوبت موجود در سایدینگ شما را محدود کنید.

حداقل یک بار در ماه در اطراف خانه خود قدم بزنید تا در مورد صدمات بازرسی کنید. اگر هر گونه کپک پیدا کردید ، بلافاصله به آن حمله کنید قبل از اینکه فرصت رشد پیدا کند.

برای جلوگیری از رشد کپک ، سایدینگ خود را هر پاییز بشویید.

نحوه از بین بردن کپک

نحوه از بین بردن کپک

مقالات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *