نحوه انتخاب رنگ برای آشپزخانه

نحوه انتخاب رنگ برای آشپزخانه

نحوه انتخاب رنگ برای آشپزخانه


نحوه انتخاب رنگ برای آشپزخانه 

نقاشی ساختمان آشپزخانه محلی در خانه است که حتی شخص آشپزی نیز در آن وقت صرف نکرده است. بنابراین طراحی رنگ آشپزخانه چیزی است که باید عاقلانه انتخاب کند. نحوه انتخاب رنگ برای آشپزخانه طراحی شده بسیار دنج و بسیار کاربردی است، که حتی ممکن است باعث شود شما می خواهید آشپزی کنید. تأثیر عظیم انتخاب رنگی خواهد داشت. بنابراین چگونه رنگ را برای آشپزخانه خود انتخاب کنیم؟

انتخاب طرح رنگ آشپزخانه شما به چند عامل بستگی دارد?

طرح آشپزخانه

سبک طراحی آشپزخانه

اندازه آشپزخانه

ابتدا بسته به چیدمان آشپزخانه اگر یک آشپزخانه اوپن یا منطقه جداگانه باشد ، بستگی دارد.

نحوه انتخاب رنگ آشپزخانه

رنگ آمیزی آشپزخانه با نقشه باز باید طوری انتخاب شود که با فضای دیگر هماهنگ باشد. این بدان معنا نیست که باید به همان رنگ باشد. شاید بخواهید به همان رنگ ادامه دهید یا در فضای مخالف فضای آشپزخانه را با رنگی متفاوت ادامه دهید ، اما از نظریه رنگ پیروی می کنید باید مطابقت داشته باشد و سبک طراحی داخلی همان منطقه ای است که آشپزخانه به آن متصل است.

برنامه آشپزخانه نزدیک

رنگ برنامه آشپزخانه نزدیک ، نیازی به تکمیل بقیه ویلا ندارد و می تواند در سبک و رنگ داخلی کاملاً متفاوت باشد.

اندازه آشپزخانه

انتخاب رنگ آشپزخانه نیز متأثر از اندازه آن خواهد بود. آشپزخانه بزرگ می تواند در رنگ های تیره تر باشد و احساس افسردگی نخواهد کرد. اینکه آیا آشپزخانه به اندازه کوچک احساس خوشه ای خواهد داشت و بهتر است رنگ های روشن تر را انتخاب کنید تا فضای بیشتری به شما بخشد.

هنگام انتخاب رنگ آشپزخانه ، باید قسمت های خاصی از آن را در نظر بگیرید.

کابینت آشپزخانه، میز آشپزخانه، دیوارهای آشپزخانه

کابینت های آشپزخانه – گرفتن قسمت بزرگتر آشپزخانه و اغلب کانونی بودن آشپزخانه باید اولین بخش آشپزخانه باشد که رنگ را انتخاب می کند.

آیا کابینت های آشپزخانه می توانند به اندازه دیوارها رنگی داشته باشند؟

بله آنها می توانند اگر به دنبال طراحی تک رنگ باشند ، با این وجود ممکن است از خیلی از همان رنگ خسته شوید. بهتر است از انواع مختلفی با همان رنگ استفاده شود.

دیوارهای رنگ آشپزخانه لزوماً نباید یکنواخت باشند. بسته به نوع تزئینات داخلی روی دیوارها می توان گنجانید.

Countertops بهترین استفاده از رنگ های خنثی است ، نه تنها به این دلیل که برش سبزیجات رنگارنگ روی آن بسیار عالی به نظر می رسد ، بلکه به این دلیل است که رنگ های خنثی چشم را آزار نمی دهند اگر به زمان طولانی تر به آنها نگاه کنید و میزهای آشپزخانه دقیقاً در هنگام انجام کاری موارد تماس چشمی طولانی هستند. در آشپزخانه. همچنین به دلیل بهترین مصالح مورد استفاده برای میزهای کانتر مانند گرانیت ، سنگ مرمر ، کوارتز ، بتون و فولاد ضد زنگ برای ماندگاری آنها (بیشتر آنها به رنگهای خنثی می آیند) ، با تغییر رنگ سایر وسایل و بدون دست زدن به میزهای گرم ، به راحتی می توانید فضای داخلی را تازه کنید. .

در هنگام انتخاب رنگ برای طراحی مدرن آشپزخانه ، بیشتر بر روی مواد و اتمام هایی که باعث افزایش رنگ انتخاب شده شما می شود ، انتخاب می کنید ، یا طیف رنگی را انتخاب می کنید که اشتها را سرکوب می کند یا طیف رنگی گرمتر را باعث می شود که شما در آن بمانید و از زمان پخت و پز و خوردن لذت ببرید

"<yoastmark

مقالات

نحوه انتخاب رنگ آشپزخانه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *