نحوه انتخاب رنگ مناسب برای خانه

نحوه انتخاب رنگ مناسب برای خانه

نحوه انتخاب رنگ مناسب برای خانه


نحوه انتخاب رنگ مناسب برای خانه

نحوه انتخاب رنگ مناسب برای خانه طرح کف باز هم مدت هاست که در خانه ها محبوب شده است – و به دلایل خوبی این امر مردم را بهم می رساند و فضاهای مختلف زندگی را در یکجا قرار می دهد تا مکانی برای همه فراهم شود. احساس جادار اتصال آشپزخانه به اماکن نشیمن ، دعوت کننده ، آرامش بخش و شاد است. اما این مسئله یک مشکل دکوراسیون را ایجاد می کند – چگونه یک اتاق را انتخاب می کنید که وقتی اتاق ها دیگر با دیوارها تقسیم نشده اند ، از یک اتاق به اتاق دیگر مخلوط شوند؟

نحوه انتخاب رنگ مناسب برای خانه

نحوه انتخاب رنگ مناسب برای خانه

رنگ بیش از حد در طرح کف باز غلبه خواهد کرد. رنگ خیلی کمی متولد می شود. چگونه می توانید تعادل را برای ایجاد فضای زیبا و بدون درز پیدا کنید؟
سه تا پنج رنگ

یکی از مهمترین گزینه های انتخاب پالت ، چسبیدن به سه تا پنج رنگ است که برای کل فضای خود استفاده خواهید کرد. یکی از آن رنگ ها باید سفید یا سبک باشد ، یکی یا دو آن باید خنثی باشد و یکی یا دو رنگ پشتیبان باشد. برای نگه داشتن این انسجام ، به خانواده ها یا به رنگ هایی که با همان شدت مشترک هستند ، می چسبید.
خنثی

یک پالت رنگ خنثی نیازی به فضای خسته کننده ندارد. درعوض ، این امکان را به شما می دهد تا از روش های جالب و متنوعی بافت و الگوی خود را اضافه کنید. انتخاب یک پس زمینه سفید یا دیگر خنثی برای طرح کف باز شما این آزادی را به شما می دهد که یک دیواره بافتی را با همان رنگ یا بهمراه متناقض اضافه کنید. یک دیوار آجری ، پشت پرده رنگارنگ ، یا سقف با بافت باعث جذابیت فضا می شود.
عکس توسط Eldorado Stone – ایده های طراحی آشپزخانه را جستجو کنید
اضافه کردن یک رنگ لهجه

نحوه انتخاب رنگ مناسب برای خانه

نحوه انتخاب رنگ مناسب برای خانه

حتی اگر می خواهید اتاق را خنثی نگه دارید ، می توانید مقداری رنگ رنگ را در مکان های استراتژیک اضافه کنید. زوایای جالب و گوشه و کنار اتاق را پیدا کنید و جسورانه بروید. این مناطق یک نقطه توقف و شروع طبیعی خواهند داشت ، بنابراین نیازی به تعجب نیست که خطوط کجا باید کشیده شوند. رنگ های جسورانه باعث ایجاد علاقه و حتی راحتی به اتاق می شوند.
از یک طرح سه رنگ استفاده کنید

با سه رنگ که به خوبی در کنار هم کار می کنند ، به جزئیات معماری توجه و توجه را جلب کنید. یک رنگ برای دیوارها ، دیگری برای تر و تمیز ، و سوم برای سقف. هنگامی که به خوبی انجام شد ، این به نظر می رسد تیز و پیچیده است.
Tone on Tone

اگر بیش از حد یک رنگ بیش از حد از چیزهای خوب در فضای شما استفاده می کند ، لحن در لحن یک قدم جلوتر است. از لحنهای مختلف با همان رنگ استفاده کنید و با حرکت به مناطق مختلف فضای باز ، به تدریج از لحن به لحن منتقل شوید.

مقالات

نحوه انتخاب رنگ مناسب برای خانه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *