نحوه رنگ آمیزی نما ویلا

نحوه رنگ آمیزی نما ویلا

نحوه رنگ آمیزی نما ویلا


نحوه رنگ آمیزی نما ویلا

نحوه رنگ آمیزی نما ویلا وسایل شما به نظر می رسد فرسوده یا منسوخ هستند ، اما شما در بودجه جایی ندارید که هزاران وسایل جدید را رها کنید. اگر آنها هنوز در شرایط کار خوبی هستند ، چه کاری می توانید انجام دهید تا آشپزخانه خود را بدون شکسته شدن بانک به روز کنید؟

وسایل خود را نقاشی کنید. از این نکات استفاده کنید تا مطمئن شوید که به درستی انجام شده است.
از رنگ مناسب استفاده کنید

نحوه رنگ آمیزی نما ویلا

نحوه رنگ آمیزی نما ویلا

نه فقط هر رنگی انجام خواهد داد. چرا؟ وسایل شما نوسانات شدید دما را تجربه می کنند. اطمینان حاصل کنید که وسایل مورد نیاز خود را فقط با مواد مقاوم در برابر حرارت نقاشی می کنید. اگر مانند دستگاه یخچال و فریزر خود مشغول نقاشی دستگاه هستید ، می توانید از براق نیمه انتخاب کنید. رنگهای اسپری معمولاً برای لوازم مناسب کار می کنند.

رنگ تخته گچ نیز برای یخچال ها گزینه خوبی است (و به عنوان یک مکان تهیه لیست در آشپزخانه شما دو برابر است!).

اگر با رنگ لوازم خانگی غیر استاندارد (Teal! Yellow! Red!) می روید ، می توانید از اسپری معمولی با استفاده از اسپری محافظ براق مینا استفاده کنید.
کار مقدماتی

هنگام نقاشی هر چیزی ، همیشه مطمئن شوید که به طور مناسب آماده می شوید. در نقاشی لوازم ، تمیز و تمیز تمیز کنید! وسایل شما ممکن است سنگ آهک و خاک بر روی آنها ایجاد کند ، و قبل از اینکه حتی به فکر استفاده از رنگ باشید ، باید کاملا از بین برود. هر نوع باقیمانده ای که حذف نشده باشد ، یک رنگ شلخته و رنگی را که به دستگاه چسبیده نیست ، به شما می دهد. آمونیاک می تواند گریس و روغن را از وسایل شما پاک کند ، اما در صورت استفاده از آن اطمینان حاصل کنید که اتاق به خوبی تهویه شده است.

اطمینان حاصل کنید که قبل از شروع رنگ آمیزی ، سخت افزار یا دستگیره را نیز پوشانده یا حذف کرده اید. اگر آنها نیاز به نقاشی دارند ، این کار را جداگانه انجام خواهید داد.
تقریباً بالا

بعد از تمیز کردن دستگاه ، کمی سطح آن را خیس کنید. این کمک می کند تا رنگ به سطح بچسبد. یک تکه از پشم فولاد این ترفند را انجام می دهد. فقط کافی است آن را در یک حرکت دایره ای روی سطح مالش دهید. پس از اتمام کار ، از پارچه ای مرطوب استفاده کنید تا همه گرد و غبارها را از بین ببرید تا یک سطح تمیز برای رنگ آمیزی داشته باشید.
کاربرد

قبل از شروع نقاشی ، حتماً دستگاه خود را از برق جدا کنید.

با اسپری می توانید کتهای سبک و مداوم بکارید. قبل از استفاده از روکش اضافی 15 دقیقه صبر کنید. برای انجام حداقل سه یا چهار کت برنامه ریزی کنید. دستگاه را به مدت 24 ساعت در خارج نگه دارید تا قبل از قرار دادن مجدد آن کاملاً خشک شود.

نحوه رنگ آمیزی نما ویلا

نحوه رنگ آمیزی نما ویلا

از برس یا غلتک استفاده می کنید؟ حتی با سکته مغزی آهسته بروید. نگران حباب کردن رنگ نباشید. حتی ممکن است خودش هم خارج شود.
پوشاندن لکه ها

شاید نیازی به تعمیرات اساسی لوازم خانگی نباشید. شاید فقط نیاز به پوشاندن یک نیک ، لکه دار یا تغییر رنگ بر روی یک لوازم خانگی داشته باشید. در این حالت از رنگ اپوکسی دستگاه استفاده کنید. این رنگ اولیه خود به دو گزینه برس و اسپری عرضه می شود و در کلیه رنگ های استاندارد لوازم خانگی وجود دارد.

مقالات

نحوه رنگ آمیزی نما ویلا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *