نقاشی ساختمان با پمپ

نقاشی ساختمان با پمپ

نقاشی ساختمان با پمپ


نقاشی ساختمان با پمپ

آیا تا به حال خانه ای نقاشی کرده اید؟ سپس می دانید که داشتن یک غلتک یا قلم مو چقدر جالب است. برس ها ، که برای مناطق کوچک مناسب هستند ، پر زمان هستند. غلطک های رنگی یک کت ضخیم دراز می کشند ، اما استفاده از رنگ به طور مساوی دشوار است. به نظر می رسد محلول طبیعی یک سمپاش رنگ است. چه چیزی ساده تر از کشیدن ماشه و اجازه پرواز می باشد؟ اگرچه در این خیال زمینه ای وجود دارد ، اما اشکالات قابل توجهی به همراه دارد.
چرا اسپری ها برای همه چیز درست نیستند سمپاش های رنگ نعمت بسیاری از پروژه ها هستند.

Prep Is Killer Absolute: کار آماده سازی برای استفاده از سمپاش های رنگ (نوار نقاب دار ، تارپس و غیره) بی رحمانه است. به معنای واقعی کلمه ، هر چیزی که نقاشی نشود باید پوشانده شود. “اتاق wiggle” مانند شما با غلطک یا برس وجود ندارد.
تمیز کردن آنها دشوار است: تمیز کردن سمپاشها باید به کل “هزینه زمان” پروژه تبدیل شود. و برخلاف برس یا غلطک ، در تمیز کردن سم پاش ها هیچ اندازه گیری یا تقلبی وجود ندارد – این همه یا هیچ چیز نیست و باید سریعاً انجام شود. اگر اینگونه نباشد ، سمپاش گران قیمت شما گرفتار خواهد شد
اسپری ارزان قیمت زندگی شما را سخت تر می کند: سمپاش های رنگی در انتهای ارزان تر مقیاس اغلب می توانند بی فایده باشند. این مورد را با سایر ابزارهای بازسازی مانند اره های میتر پایین یا مته های بی سیم مقایسه کنید ، که دقیقاً معجزه آسا نیستند اما کار را به اندازه کافی انجام می دهند تا خرید را تضمین کنید. اما سمپاش های رنگ ارزان قیمت معمولاً بیشتر از آنچه ارزشش را دارد ، مشکل دارند.
ارزش آن را برای مشاغل کوچک ندارد: پاشش رنگ یک انتخاب وحشتناک برای کارهای کوچک است. شما ممکن است زمان بیشتری را با کارهای آماده سازی و تمیز کردن از نقاشی واقعی صرف کنید.

آموزش نقاشی ساختمان با پمپ صنعتی

فضاهای بزرگ آسان تر: بهترین کار در مورد سمپاش ها این است که به شما امکان می دهند تخته های گسترده ای را با تلاش کمتری نسبت به آنچه که در مورد غلطک های نقاشی یا برس دارید بپوشانید.
Great for Rough Textures: اسپری ها به شما امکان می دهند نواقص سطحی مانند برآمدگی ، شکاف ، ترک و سایر مواردی را که اغلب برای غلطک های رنگ یا برس ها ایجاد می شود ، نادیده بگیرید.
یک پالتو یکنواخت: با استفاده از سمپاش ها می توانید به یک کت یکنواخت تر برسید. حتی اگر هنوز هم لازم است از همپوشانی آگاه باشید ، همانطور که با غلطک های رنگی می خواهید ، هنگام برخورد با سمپاش های رنگ ، بسیار کمتر از این عاملی است.
Made For Exteriors: به دلیل غبار و پتانسیل ایجاد overspray ، سمپاش های نقاشی فروش سختی برای نقاشی داخلی هستند. از طرف دیگر ، سمپاش های نقاشی تقریباً برای نقاشی بیرونی ساخته شده اند: مشکلات چندانی در رابطه با overspray ، توانایی غلبه بر نواقص اجتناب ناپذیر یافت شده در نمای بیرونی و امکان پوشش دادن تخته های گسترده در یک حرکت.

سمپاش های رنگی ارزان شروع می شوند و واقعاً سریع گران می شوند. نقاشان حرفه ای نما کار نقاشی ساختمان دارای سمپاش های رنگی هستند که هزاران دلار درآمد دارند. به عنوان یک DIYer ، ممکن است انتخاب کنید که با ارزانتر انواع سمپاش رنگ که اغلب “اسلحه لیوان” نامیده می شود ، شروع کنید.

سمپاش های سبک جام به صورت الکتریکی کار می کنند و از اسلحه ای تشکیل شده اند که بالای یک مخزن قرار گرفته و دارای مقدار کمی رنگ است ، معمولاً یک کوارت.
دو بهترین چیز در مورد این نوع:

بدون کمپرسور: برای بیرون کشیدن رنگ نیازی به کمپرسور هوا جداگانه ندارید. این سمپاش کمپرسور مخصوص به خود را دارد. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که آن را به هر پریز برق موجود وصل کنید.
قیمت: نکته عالی دیگر قیمت ، معمولاً زیر 100 دلار است. مدلهای رده پایین حتی در محدوده 30 یا 40 دلار نیز در دسترس هستند.

رنگ آمیزی با پمپ

نکته مهم این است که یک کوارتس اسپری خیلی سریع تخلیه می شود. این به معنی تزریق مکرر رنگ بیشتر است – فرآیندی که بعد از مدتی خسته کننده می شود. همچنین ، این نوع سم پاش خیلی خوب کار نمی کند لحظه ای که می خواهید آن را به سمت بالا یا پایین بکشید. درست مانند هر نوع سمپاش دیگری (به عنوان مثال ، یک بطری Windex) ، سطح مناسب است.

سرانجام ، چیزی بیش از یک دیوار یا دو بهینه نیست ، و اغلب آنها یک کت رنگ ناهموار می گذارند و تمایل به “خفه کردن” روی رنگی را دارند که می خواهند بکشند.

مقالات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *