نقاشی نما چقدر مهم است ؟

رنگ آمیزی درب

رنگ آمیزی درب


نقاشی نما

رنگ آمیزی نما و اگر به فکر فروش خانه خود در آینده نزدیک هستید ، واقعاً باید در نظر داشته باشید که نمای بیرونی خانه خود را که توسط یک شرکت نقاشی حرفه ای نقاشی شده است ، نقاشی کنید.

در این مقاله ، ما فقط به چند روش از نقاشی بیرونی می توانیم ارزش خانه شما ، مهار جذابیت و موارد دیگر را افزایش دهیم.

آیا واقعاً نقاشی خانه شما ارزش آن را بالا می برد؟

خوب ، این ممکن است جای تعجب نداشته باشد ، اما جواب مثبت است! در این مقاله می خواهیم برخی از دلایل آن (مانند تقاضای محدود کردن و سیگنال های ظریف برای خریداران) را مورد بررسی قرار دهیم ، اما در اینجا باید ابتدا این موضوع را مورد توجه قرار دهیم: خانه ای که امروزه نقاشی شده است یکی از خریداران نیست که باید آن را نقاشی کند. فردا. از آنجایی که کار نقاشی خارجی لازم نیست برای یک دهه یا بیشتر دوباره انجام شود ، شما یک لیست “شک” خریدار را حذف می کنید ، اما باید مجبور شویم …

رنگ آمیزی نما

رنگ آمیزی نما

اگر می خواهید بفروشید ، اهمیت تجدید نظر را کاهش دهید

اگر با یک مشاور مسکن صحبت کنید ، آنها به شما این موضوع را می گویند: تجدید نظر در مورد محدود کردن فقط یک جارگون تصادفی نیست. مهم است اگر خانه شما از خارج به نظر نمی رسد ، شما قصد جذب خریداران را ندارید.

به این روش فکر کنید: وقتی در حال خرید خانه به صورت آنلاین هستید ، اغلب ابتدا نمای بیرونی خانه (معمولاً از خیابان) را می بینید. در حقیقت ، این ممکن است تنها عکس موجود در مختصر ملک باشد. اگر خانه شما احساس خوبی را ایجاد نمی کند ، کمتر افرادی خواهید دید که حتی آن را تا حدی ببینند که در داخل چه چیزی به نظر می رسد.

ناگفته پیداست: یک خانه مجدداً چیزی است که شما نیز از آن لذت خواهید برد. حتی اگر خانه خود را هم نمی فروشید ، باید هر روز به خانه ای زیبا و جذاب بروید. این به نظر می رسد مانند یک برد!

رنگ بیرونی تازه پیامی را ارسال می کند

چه می خواهید خریداران آینده نگر هنگام دیدن خانه شما فکر کنند؟ نقاشی خانه جدید جدید چیزی در مورد خانه شما و مراقبت هایی که طی سالها به آن پرداخته می شود می گوید. به همان روشی که یک حیاط جلوی پر از علفهای هرز ، رنگهای لایه برداری قدیمی ، ممکن است پیام مخالف را ارسال کند. این چیزی نیست که شما می خواهید.

رنگ آمیزی نما

رنگ آمیزی نما

اگر رنگ نمای بیرونی روی گچ شما پژمرده ، لایه برداری یا اسپلوت شده است ، وقت آن است که با متخصصان تماس بگیرید تا مجدداً خانه خود را بکشید. اگر حتی یک خریدار دیگر را نیز به خود جلب کند ، ارزش آن را دارد – این می تواند یک جنگ پیشنهادات را بر روی ملک شما شروع کند.

رنگها مهم هستند – به جز وقتی که اینگونه نیستند.

رنگ آمیزی نما

وقتی صحبت از رنگ ها می شود ، بهتر است از جریان بیرون بروید تا اینکه چوب بزنید. به عنوان مثال ، اگر هر خانه گچبری دیگر در محله شما به رنگ قرمز روشن باشد ، احتمالاً نمی خواهید که نقاشی شما از طلای روشن باشد. هر مسکن به شما می گوید: هیچ کس نمی خواهد “یونی شاخ” بخرد ، اصطلاحی که به خانه ای اطلاق می شود که از آن محله استفاده نمی کند ، برای محیط اطراف بیش از حد گران است یا در غیر این صورت با خانه های اطراف آن مطابقت ندارد.

با این حال ، بسیاری از محلات توسط انجمن های صاحبان خانه اداره می شود (HOA) و درمورد اینکه چه خانه های رنگی در محله را می توان نقاشی کرد ، مقررات دارد. فقط بخاطر داشته باشید که اگر در چنین محله ای هستید ، توصیه های رنگی ذکر شده در بالا پرواز نمی کنند ، و احتمالاً بهتر است با پالت ارائه شده بهتر عمل کنید.

رنگ آمیزی نما

رنگ آمیزی نما

تیم مناسب را استخدام کنید

این دقیقاً شبیه به نقاشی دیوار لهجه در اتاق نشیمن شما نیست. شما می خواهید متخصصان این پروژه را استخدام کنید.

چرا افراد متخصص استخدام می کنید؟ خوب ، برای یک ، آنها می دانند که چگونه کارهای آماده سازی مورد نیاز برای یک پروژه موفق را تکمیل کنند. دوم ، شما فقط می بینید که افزایش ارزش خانه این است که پروژه به درستی انجام شود. هر میانبرهایی که منجر به کار در نقاشی بیرونی کمتر از ستاره شوند می توانند خسارات عمده ای برای خریداران آینده نگر باشند.

جین ویلسون متخصص محتوای نقاشی خانه در Crash of Rhinos Painting ، یک شرکت حرفه ای در زمینه نقاشی داخلی در ققنوس ، آریزونا است. جین وقتی در دفتر کار خود نیست ، یک مسافر ساحل مشتاق و علاقه مندان به طراحی مد است که لباس های زنانه دستباف را ایجاد می کند.

مقالات

نقاشی نما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *