چرا ساختمان را نقاشی کنیم ؟

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان


چرا ساختمان را نقاشی کنیم ؟

این که آیا بازار در حال خزیدن و یا کند شدن یک خزنده است ، اگر به فکر فروش خانه خود هستید ، بیشتر تلاش می کنید تا آن را آماده حرکت کنید ، شانس فروش خانه در زمان مناسب و همچنین گرفتن دلار برتر بیشتر است. برای آن

رنگهای داخلی نقش مهمی در ظاهر مطلوب خانه شما برای خریداران بالقوه دارند. شما ممکن است در اتاق بازی و دیوارهای تیره و روشن در اتاق مهمان داشته باشید زیرا این روش شما آن را دوست دارید ، اما هنگام فروش خانه خود نکته اصلی ایجاد بوم خالی است. به این ترتیب ، مردم می توانند خود را در فضا تصور کنند ، بدون اینکه به جای شما در آنجا تصویر کنند.

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

این به معنای نقاشی همه چیز سفید نیست. در خانه سعی کنید از خانه بازدید کنید تا یاد بگیرید چه رنگهای رنگی را در هر اتاق به بهترین شکل ممکن انتخاب می کنید.
آشپزخانه

آشپزخانه یکی از مهمترین اتاقهای خانه هنگام فروش خانه است. به روز شده ، آشپزخانه های کاربردی در لیست بسیاری از خریداران خانه زیاد است. با توجه به این نکته ، اگر در اتاق اقدام به روزرسانی می کنید ، حتماً رنگ دیوار را انتخاب کنید که به فروش برسد. آبی مورد علاقه است و Zillow حتی در آنالیز Paint Color یافت که آشپزخانه های نرم و خاکستری-آبی تقریباً 2000 دلار دیگر به فروش می رسند.
حمام و سرویس بهداشتی

آبی همچنین در حمام حاکم است. زیلو دریافت که حمام های آبی کمرنگ و ملایم به رنگ ملایم ، ترجیح می دهند و خانه هایی با حمام در این رنگ ها با بیش از 5000 دلار بیشتر از حد انتظار می فروشند.
اتاقهای نشیمن

لحظه ای که وارد اتاق نشیمن می شوید از آبی رنگ بشکنید. در این فضا ، بژهای سبک ، بژ روشن ، تاپ کم رنگ یا دیواری به رنگ جو دوسر ترجیح داده می شود.
اتاق های خواب

در اتاق خواب ها به رنگ آبی است. آبی کادو ، دقیق. این رنگ به خانه ها کمک می کند تا قیمت بالاتری را به دست آورند.
اتاق غذاخوری

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

اگر خانه شما یک اتاق غذاخوری جداگانه دارد ، رنگ آن به رنگ آبی خواهد بود – جای تعجب در اینجا نیست. Zillow دریافت که خانه هایی که اتاقهای ناهار خوری آبی دارند ، نزدیک به 2،000 دلار بیشتر از خانه هایی با اتاقهای غذاخوری سفید فروخته می شوند.

این رنگهای خنثی خنک در سراسر خانه باعث می شوند خانه احساس باز ، تمیز و مراقبت خوبی داشته باشد. بعلاوه ، رنگ ها معمولاً مورد پسند جهانی هستند ، بنابراین شما نمی توانید هنگام پله زدن به درب خود خطر ابتلا به کسی را پیدا کنید. درعوض ، خریداران بالقوه خانه احساس راحتی می کنند و می توانند وقت خود را برای تجسم خود و چیزهای خود در خانه خود انجام دهند.

رنگ های خاص سبک بر روی دیوار ، مانند اتاق های ناهار خوری مایل به قرمز تیره ، تمایل به فروش کمتری دارند. و معنا می یابد اگر یک سبک یا رنگ بیش از حد خاص باشد – و آن مشخصات با سلیقه خریدار خانه مطابقت ندارد – آنها خانه شما را به عنوان خانه ای که نیاز به کار دارد قبل از اینکه در آنجا احساس راحتی کنند ، خواهند دید.

 

مقالات

نقاشی ساختمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *