چه رنگ هایی برای اتاق خواب مناسب هستند؟

رنگ هایی برای اتاق خواب

رنگ هایی برای اتاق خواب


چه رنگ هایی برای اتاق خواب مناسب هستند؟

رنگ های اتاق خواب را نباید به صورت هویج انتخاب کنید. یک فرد متوسط ​​حدود 33 سال از زندگی خود را در رختخواب می گذراند ، و اگر یک کار نقاشی قرار نیست شما را در تمام طول این دوره از بین ببرد ، احتمال دارد که شغل نقاشی بعدی شما برای مدتی بچسبد. و با ساعت های بسیار زیادی که در اتاق خواب خود می گذرانید ، آن مکان بر نحوه خوابیدن در شب ، نحوه تعامل با شریک زندگی خود ، روحیه ای که از خواب بیدار می شوید و موارد دیگر تأثیر می گذارد.

رنگ هایی برای اتاق خواب

رنگ هایی برای اتاق خواب

اتاق خواب خود را به جای مکانی که شما را تخلیه می کند ، در محلی که شما را در چند ساعتی که در آنجا می گذرانید ، احیا کنید. رنگ های رنگی را انتخاب کنید که روحیه را دنبال کند و احساس نیاز شما را داشته باشد.
حال و هوای خود را در نظر بگیرید

انواع نظرات شما راجع به رنگهایی که باید برای اتاق خواب انتخاب کنید ، پیدا خواهید کرد ، اما اجازه ندهید که این نظرات بر اساس ماهیت و نیازهای واقعی شما ابراز شود. می خواهید در اتاق خواب خود چه احساسی داشته باشید؟ آیا می خواهید احساس دنج کنید؟ آرامش؟ انرژی؟ تمیز است؟ تازه؟ رنگ رنگ باید نشانگر این باشد که شما چه اتفاقی می افتد پس از پایان روز پرشکوه خود – و از روز دیگر دوباره شروع می کنید.
آرام و ملایم

 

اگر می خواهید یک واحه ملایم برای اتاق خواب خود داشته باشید ، به رنگ های پاستیل فکر کنید. هنگامی که از یک داستان رنگی از پاستیل های خاموش استفاده می کنید ، یک مکان آرام و بی نظیر و آرامش ایجاد می کنید. رنگ های جسورانه مانند بنفش را می توان به رنگهای ملایم و سبک تبدیل کرد که از شما استقبال می کنند.
فضای کوچک خود را تقویت کنید

رنگ آمیزی منزل به نظر می رسد سیاه رنگ را روی دیوار اتاق خواب خود قرار دهید اما رنگهای تیره باعث می شوند فضاهای کوچکتر بزرگتر به نظر برسند – و اگر از منابع طبیعی طبیعی کمبود دارید ، می تواند کمک کند. گرچه خود را در تاریکی غرق نکنید. یک دیوار تیره را با ملافه های سبک و لوازم جانبی متعادل کنید.
خنک و تسکین دهنده

در حالی که چمدان رفتن به یک تخته پتو دنج و راحت است ، وقتی اتاق خیلی گرم است راحت تر می شوید. در حقیقت ، متخصصان بهداشت خواب توصیه می کنند اتاق را خنک نگه دارید – بین 60 تا 67 درجه – برای خواب مطلوب. انتخاب یک رنگ رنگی خنک باعث تکمیل دمای خنک می شود و به تنظیم ذهن شما در یک شب آرامش بخش کمک می کند.

انرژی و تعادل – و حتی برخی از آرامش بخش

 

سبز رنگی متنوع برای اتاق خواب است و هم احساس انرژی و هم آرامش به همراه دارد. این یک رنگ زیبا برای تعادل بخشیدن به بقیه اتاق شماست – صرف نظر از سبک شما. در سبک های طراحی سنتی و مدرن به همان اندازه خوب کار می کند. برانگیختن احساسات طبیعت ، سبز نیز پایه گذاری شده است که برای خواب مناسب است.

مقالات

رنگ هایی برای اتاق خواب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *