چه زمانی خانه خود را نقاشی کنیم

چه زمانی خانه خود را نقاشی کنیم؟

چه زمانی خانه خود را نقاشی کنیم؟


چه زمانی خانه خود را نقاشی کنیم؟

هنگام تصمیم گیری در مورد نوسازی خانه خود ، چیزهای زیادی باید در نظر بگیرید ؛ از چقدر می توانید هزینه کنید ، تا چه مقدار باید هزینه کنید – و از کجا.

بسیاری از افراد تمایل به نوسازی ندارند تا مجبور شوند ، که همیشه زمان مناسبی برای شروع برنامه ریزی است ، اما قبل از اینکه متوجه شوید ویندوز شما کمی خسته به نظر می رسد و اینکه وصله مرطوب کمی در گوشه اتاق بزرگتر می شود ، خودتان را نجات دهید. وقت و تلاش برای پول قبل از شروع کار از دست شما.

برخی از اولین نشانه هایی که ممکن است خانه شما به نوسازی نیاز داشته باشد ممکن است زمانی که شما متوجه می شوید رنگ خود را کمی خسته به نظر می رسد. چه در بازرسی از قسمت بیرونی املاک خود و چه در داخل ، نگه داشتن برگه کارهای رنگی خود به شما کمک می کند تا خانه شما تازه و تمیز به نظر برسد. تمیز کردن منظم در اطراف خانه در مناطقی که دسترسی به آنها بسیار سخت است ، در آینده سود سهام را پرداخت می کند ، همانطور که در صورت داشتن بازرسی منظم در اتاق زیر شیروانی یا زیرزمین.

در حالی که خانه خود را با مشاغل رنگ کمی در اینجا کنترل می کنید و به خانه شما کمک می کند تا منظم و مرتب به نظر برسد ، ممکن است بعداً کارهای بزرگتر را کنار بگذارید. با سرمایه گذاری در خانه خود با یک پروژه بزرگ نوسازی قادر خواهید بود فضای خانه های خود را به شدت بهبود بخشیده و همچنین در آینده ارزش افزوده ای را به ملک اضافه کنید.
آیا باید بازسازی کنم؟

فقط به این دلیل که می توانید هزینه نوسازی خود را بگیرید ، تصمیم درستی نگیرید. قبل از انجام وقت و هزینه خود باید تمام جوانب مثبت و منفی را در نظر بگیرید:

چه چیزی را باید نوسازی کنم؟

اگر قصد ندارید ملک را مستقیماً بفروشید ، سرمایه گذاری در شیوه زندگی انجام می دهید و نه یک سرمایه گذاری برای سود. این بدان معناست که به جای خرید ارزانترین شیرهای حمام یا نقاشی با رنگهای خنثی که خریداران بالقوه آن را دوست دارند ، قادر خواهید بود روی آنچه را که واقعاً دوست دارید و هرچه می دانید در 20 یا 40 سال به عشق خود ادامه دهید ، شکوفا کنید!

بسیاری از افراد تصمیم می گیرند خانه های خود را با یک الحاق ، تبدیل اتاق زیر شیروانی یا مجدداً هدف قرار دادن یک گاراژ یا ناحیه استفاده نشده در یک اتاق آشغال برای بچه ها ، نوسازی کنند. محبوب ترین اتاقهایی که باید در نظر بگیرید:

حمام
آشپزخانه
عرشه یا پاسیون
اتاق خواب اضافی
کفپوش جدید
طراحی نقاشی

صاحبان خانه به طور فزاینده ای می خواهند طرح های منعطفی ایجاد کنند که برای نیازهای متغیر سازگار باشد. در نظر داشته باشید اماکن با کمبود نگهداری و اتاق های چند منظوره هنوز هم همه عصبانیت هستند.

استرالیا به سرعت پذیرای زندگی و ناهار خوری alfresco است. هوای سیدنی این سبک زندگی را امکان پذیر می کند. این امر می تواند از طریق گسترش سالن و ناهار خوری در فضای بیرون بر روی یک عرشه و استفاده از سایبان های قابل جمع شدن به عنوان پوشش اضافی و اضافه کردن محیط باشد.

قبل از پرداختن به یک کار بزرگ نوسازی ، باهوش باشید.

بسیاری از سازندگان و نقاشان معتبر در سیدنی وجود دارند که می توانند تخمین هزینه را در هنگام نوسازی خانه خود به شما دهند. شما می توانید برنامه هایی را برای کمک به شما در پیش بینی آنچه که قصد ساخت دارید ، ایجاد کنید و همچنین نسبت به مصالحی که برای ساخت و ساز استفاده می شود ، حس کنید.

نکات:

نفاشی پذیرایی

چه زمانی خانه خود را نقاشی کنیم؟

چه زمانی خانه خود را نقاشی کنیم؟

تحقیق خود را انجام دهید. با سنجش املاک و مستغلات محلی خود و سازنده قابل اعتماد برای ارزیابی اینکه آیا یک نوسازی به ارزش شما افزوده است یا خیر. اگر با توجه به فروش در کوتاه مدت و بلند مدت اقدام به نوسازی کنید ، همیشه خطر سرمایه بیش از حد وجود دارد. برای اطمینان از اضافه برداشت بیش از حد سرمایه (اگر بیشتر از خانه هزینه می کنید از آنچه می توانید برای آن بفروشید) ایده خوبی نیست که بیش از 5٪ از قیمت خرید را صرف نوسازی کنید.

نرخ بهره در حال حاضر پایدار است. همانطور که پیش بینی می شد بانک ذخیره ارزی تصمیم گرفته است تا در دومین جلسه خود برای سال 2014 نرخ بهره رسمی را به حالت تعلیق درآورد. قیمت ها از زمان تصمیم بانک در آگوست سال گذشته برای کاهش نرخ به 60 سال پایین 2.5 درصد کاهش یافته است. این بدان معناست که بانک ها نسبت به سالهای گذشته تمایل بیشتری به وام دادن به تغییرات دارند.

چه زمانی خانه خود را نقاشی کنیم؟

چه زمانی خانه خود را نقاشی کنیم؟

شورا را فراموش نکنید! برخورد با شورا بعضی اوقات می تواند یک کار دلهره آور باشد ، با این وجود روش های سریع و آسان برای تازه کردن خانه و اتاقهای مجدد برای ایجاد خانه بهتر برای شما و خانواده وجود دارد. به یاد داشته باشید ، نقاشی نیاز به تصویب شورا ندارد و بیشترین تأثیر را می تواند داشته باشد.

مقالات

چه زمانی خانه خود را نقاشی کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *