کدام رنگ برای خانه مناسب است ؟

کدام رنگ برای خانه مناسب است ؟

کدام رنگ برای خانه مناسب است ؟


کدام رنگ برای خانه مناسب است ؟

کدام رنگ برای خانه مناسب است ؟ وقتی کسی به فکر خرید خانه لمپوک شماست ، باید بتواند از خود (و مبلمان خود) در فضا پیش بینی کند. اگر خانه خود را از این راه خارج کنید ، خانه شما شانس بهتری برای فروش خواهد داشت. این یعنی نقاشی روی دیوارهای آشپزخانه فوچیا با چیزی کمی جهانی تر. در هنگام نقاشی خانه Lompoc برای فروش مجدد ، بدانید که باید به چه چیزی فکر کنید.
خارجی

کدام رنگ برای خانه مناسب است ؟

کدام رنگ برای خانه مناسب است ؟

خانه ای که علائم سایش در قسمت بیرونی را نشان نمی دهد به همان اندازه که می خواهید امیدوار باشید ، به سرعت یا به فروش می رسد. به یاد داشته باشید که نمای بیرونی پیش نمایش آنچه را که در فضای داخلی با کسی روبرو می شود را نشان می دهد. خریداران احتمالی خانه شما قبل از اینکه وارد خانه شوند قضاوت در مورد خانه شما انجام می دهند و این احساساتشان را نسبت به آنچه در فضای داخلی پیدا می کنند رنگ می بخشد.

هنگام انتخاب رنگ رنگ ، به بقیه محله نگاه کنید. شما می خواهید خانه خود را به عنوان یک خانه مطلوب است ، اما شما نمی خواهید آن را به ایستادگی ، زیرا آن را با همه چیز در اطراف آن متفاوت است.

سفید با همه محلات می رود. Greige یک خنثی زیبا است که مناسب بیشتر خانه ها است. خاکستری و آبی (در سایه مناسب) همچنین می تواند خیره کننده و در عین حال خنثی برای هر خریدار خانه ، در قسمت خارجی باشد.
داخلی

کدام رنگ برای خانه مناسب است ؟

کدام رنگ برای خانه مناسب است ؟

در داخل بی طرف فکر کنید. رنگ هایی که مخصوص سبک ها و سلیقه های خاصی هستند جذابیتی جهانی ندارند و اگر شما از خنثی بودن استفاده کنید ، خانه شما احتمالاً برای مدت طولانی در بازار می نشیند. به یاد داشته باشید: می خواهید خانه شما یک بوم خالی باشد تا خریداران بالقوه خانه بتوانند خود را در آنجا تصویر کنند.

وقتی بی طرف می شنوید ، ممکن است بژ فکر کنید. و رنگ های بژ ، در واقع ، خنثی هستند. اما آنها همیشه بهترین رنگ برای خانه شما نیستند ، زیرا مردم اخیراً بیشتر به سمت رنگهای سرد متمایل می شوند. درعوض ، خاکستری کار برجسته ای را برای برجسته کردن ویژگی های زیبای خانه شما ، باز کردن فضای و ایجاد جذابیت آن انجام می دهد.

تاپه در فضای داخلی نیز خوب عمل می کند ، زیرا می توانید تعهدات مختلفی برای افزودن به غنای آن ایجاد کنید.

سفید همیشه بی طرف بی خطر است ، اما اطمینان حاصل کنید که خیلی جدی نمی روید. برای جلوگیری از اینکه فضایی مدرن و خوشایند باشد ، یک سفیدی را با اجناس خنک ، از اجتناب از تعهدات زرد انتخاب کنید.

چگونه بیشترین استفاده را از رنگ خود داشته باشید

مهم نیست که چه پالت رنگی را انتخاب می کنید ، اگر ظاهر خوبی داشته باشد ، باید آن را به درستی استفاده کنید.

کدام رنگ برای خانه مناسب است ؟

کدام رنگ برای خانه مناسب است ؟

همیشه رنگ با کیفیت را انتخاب کنید. هزینه بیشتری خواهد داشت ، اما پوشش آن دقیق تر خواهد بود و به تعداد زیادی کت نیز احتیاج نخواهید داشت. به علاوه ، زیبا و حرفه ای به نظر می رسد.
به جای تراشه های رنگ از نمونه ها استفاده کنید. تراشه های رنگی شروع خوبی را به شما می دهند ، اما به اندازه کافی بزرگ نیستند که بهترین جلوه را به شما بدهند ، و ممکن است رنگ این رنگ به یکباره متفاوت به نظر برسد. آزمایش با نقاشی نمونه ها به طور مستقیم روی دیوار به شما کمک می کند تا در تصمیم گیری صحیح تصمیم بگیرید.
از تکنیک های حرفه ای استفاده کنید. خریداران احتمالی خانه شما با کار خنجر خاموش خواهند شد. قطرات قطره ، پوشش ناهموار و اشتباهات به نظر می رسد خانه شما بی توجه است. اگر تازه کار نقاشی هستید ، شاید ارزش آن را داشته باشد که در یک شرکت حرفه ای نقاشی سرمایه گذاری کنید که خانه شما را به دنبال آماده بودن ترک کند.

مقالات

کدام رنگ برای خانه مناسب است ؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *