4 ایده خلاق برای دیوار

4 ایده خلاق برای دیوار

4 ایده خلاق برای دیوار


4 ایده خلاق برای دیوار

4 ایده خلاق برای دیوار آیا تا به حال در مورد داشتن یک دیوار ویژگی در سالن یا اتاق نشیمن خود فکر کرده اید؟ اگر به درستی انجام شود ، می تواند کارایی زیادی در جهت بهبود زندگی و ظاهر مدرن داخلی شما داشته باشد ، و عمق اتاق را اضافه می کند. غالباً می فهمیم که بهتر است از دیوارهای برجسته بالاتر نرویم و ظریف باشیم. گزینه های زیادی در اینجا وجود دارد. هر چیزی از یک سایه یا رنگ مختلف رنگ استفاده می شود تا تمام کارهای رنگی تزئینی و هنری یا سطح کاملاً متفاوت.

4 ایده خلاق برای دیوار

4 ایده خلاق برای دیوار

  1. دیوارهای خود را رنگ کنید

ساده ترین و ساده ترین روش برای ایجاد دیوار با ویژگی های زیبا ، رنگ آمیزی دیوار آن است. انتخاب رنگ احتمالاً دشوارترین بخش است – توصیه می کنیم با یک مشاور رنگ یا حداقل در جستجوی برخی ایده ها به صورت آنلاین صحبت کنید. نکته ای از ما؟ رنگهای روشن با رنگهای تیره معمولاً کار می کنند. انتخاب نوع رنگ و استفاده از آن نسبتاً ساده است ، حتی برای آماتورها.

  1. از تصاویر پس زمینه خلاق استفاده کنید

کاغذ دیواری در دهه 1950 بسیار زیاد بود و به نظر می رسد در دهه 2010 باز گشت. بله می توان آن را به چالش کشید که آن را به محض گذشت زمان از آن بچرخانید و آن را حذف کنید ، اما تبدیل کردن آن به کانون در یک اتاق – به جای استفاده از آن در تمام دیوارها – واقعاً می تواند مؤثر باشد. بهترین قسمت این است که گزینه های زیادی در هنگام تصویر زمینه از نظر طراحی و رنگ وجود دارد. کلمه ای از خردمندان: از کاغذ دیواری در پشت تخت در اتاق خواب استاد استفاده کنید.

4 ایده خلاق برای دیوار

4 ایده خلاق برای دیوار

  1. استفاده هوشمندانه از آجر و سنگ

دیواره های برجسته آجر و سنگ نیاز به کار و مهارت تخصصی بیشتری نسبت به بسیاری از افراد خود دارند ، بنابراین توصیه می کنیم در این مورد یک دکوراتور واجد شرایط را وارد کنید. در بعضی موارد – و این در دهه 80 و 90 بسیار رایج بود – ترک آجر در معرض خانه های قدیمی واقعاً ارزان تر برای ترمیم گچ آسیب دیده و غیره بود. احساس صنعتی نیز

4 ایده خلاق برای دیوار

4 ایده خلاق برای دیوار

  1. پوشش / قفسه بندی چوب

خدمات ما در نقاشی ساختمان در تهران آماده نقاشی دیوارهای چوب باعث ایجاد یک گرمای بسیار گرم و دنج می شوند ، به خصوص هنگامی که با دیوارهای بتونی یا کاشی کاری در تضاد نیست. در اینجا گزینه های زیادی با تخته های باریک و باریک ، انواع مختلف قاب های چوبی و گزینه نقاشی وجود دارد. ساخت قفسه های دیواری راه دیگری برای پیشبرد و ترکیبی از کاربردی و جذابیت های خانگی است.

 

مقالات

4 ایده خلاق برای دیوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *