5 نکته برای نقاشی در زمستان

5 نکته برای نقاشی در زمستان

5 نکته برای نقاشی در زمستان


5 نکته برای نقاشی در زمستان

در آخرین وبلاگ خود ، ما نگاهی به چند مورد از پتانسیل های بالقوه حاصل از نقاشی خانه شما در ماه های سرد سال می اندازیم. اگرچه به دلایل مختلفی می تواند به نفع شما کار کند ، مهم است که ایمن و آماده باشید (مثل همیشه). نقاشی خانه در هوای سرد بسیاری از چالش ها را به همراه دارد ، بنابراین اگر می خواهید بهترین کار ممکن و کار دریانوردی صاف داشته باشید ، نکات زیر را در خاطر داشته باشید!

5 نکته برای نقاشی در زمستان

5 نکته برای نقاشی در زمستان

زمان مناسب برای پختن

یکی از مهمترین مشکلات نقاشی هنگام سرد شدن این واقعیت است که رنگ برای خشک شدن به میزان قابل توجهی طول می کشد. به عنوان مثال در دمای خارج از 10 درجه ، می توانید رنگ های مبتنی بر لاتکس را حدود 6 ساعت خشک کنید. این مسئله زمانی مشکل ساز است که به دو کت نیاز باشد و مواردی وجود دارد که در آن حتی نقاشان حتی ممکن است نیاز به کشش کار در طی چند روز داشته باشند!

بنابراین مهم است که زمان و روز مطلوب خود را با دقت انتخاب کنید. بعد از اتمام کار ، مطمئن شوید که خورشید برای چند ساعت در حال خاموش شدن است.

از رنگ مناسب استفاده کنید

انتخاب رنگ مناسب همچنین می تواند روند پخت را تسریع کند و به طور واضح نمی توان از رنگهای مبتنی بر آب استفاده کرد زیرا دما نزدیک می شود. 0 می توانید ببینید چرا انتخاب رنگ بسیار مهم است.

ما توصیه می کنیم از یک رنگ مبتنی بر لاتکس استفاده کنید که توسط سازنده برای استفاده در دمای خاصی که در آن کار می کنید استفاده شود. معمولاً می توانید اطلاعات مربوط به این مورد را در وان یا بصورت آنلاین پیدا کنید. در واقع ، در حال حاضر محصولات رنگی وجود دارد که به طور خاص برای استفاده در هوای سرد ساخته شده اند.

رنگ را گرم نگه دارید

در حالی که این رنگ به طور خاص برای استفاده در هوای سرد ساخته شده است ، گرم نگه داشتن آن کمک زیادی می کند. اگر مثلاً در خارج از منزل آن را ذخیره می کنید ، می تواند کنار هم جمع شود که ایده آل نیست. آن را در جای خشک و گرم و در خانه نگهداری کنید.
4- دمای سطح را در نظر بگیرید

بدیهی است که شما می خواهید در گرمترین نقطه روز نقاشی کنید تا رنگ هر چه سریعتر خشک شود. اما دمای سطح چیزی است که شما باید نگران آن باشید. هوای بیرون گرمتر لزوماً به معنای سطح آن نیست. ما از افرادی شنیده ایم که از سشوار استفاده می کنند تا قبل از رنگ کردن آن را گرم کنند!

در نظر داشته باشید که اگر سطح آن کمتر از 10 درجه باشد ، رنگ آن توصیه نمی شود.

5 نکته برای نقاشی در زمستان

5 نکته برای نقاشی در زمستان

5- از مواد افزودنی / تهویه کننده های رنگ استفاده کنید

در شرایط سرما رنگ می تواند ضخیم تر شود که برای نقاشان نسبتاً بی تجربه مشکل ساز باشد. نقاشی ساختمان در تهران کار با رنگ ضخیم تر ، پخش کردن رنگ به طور مساوی را بسیار مشکل تر می کند و می تواند به معنای به پایان رساندن با روکش هایی باشد که بدیهی است ایده آل نیستند. یک راه خوب برای غلبه بر این استفاده از نرم کننده هایی مانند Floetrol است که لزوماً به چسبیدن رنگ به سطح کمک نمی کند ، اما کاربرد و بهبود پوشش آن بسیار ساده تر است. اگر از رنگ آب یا لاتکس استفاده می کنید ، این را اکیداً توصیه می کنیم.

مقالات

5 نکته برای نقاشی در زمستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *