6 نکته برای نقاشی خانه در شمال

6 نکته برای نقاشی خانه در شمال

6 نکته برای نقاشی خانه در شمال


6 نکته برای نقاشی خانه در شمال

نقاشی ساختمان در شمال با تابستان در گوشه و کنار ، ممکن است به فکر تغییر توجه خود به سمت خانه باشید. فصل تعطیلات زمانی برای جذب دوستان و خانواده است و زمان خوبی برای بدست آوردن این مکان است تا بتوانید تا کریسمس و سال نو در صدر جدول قرار بگیرید. از نظر برخی ، این به معنای بیرون کشیدن کلی از کمد و کثیف شدن دستهای شماست ، برای برخی دیگر به معنای قرار گرفتن در خط و تماس گرفتن با یک شرکت نقاشی است.

هر گزینه ای را انتخاب کنید ، باید توجه داشته باشید که شرایط نقاشی ایده زمانی است که دمای اتمسفر بین 15 تا 30 درجه و رطوبت آن در حدود 20 – 70٪ باشد. رطوبت بیش از حد در هوا در زمستان و بهار باعث می شود رنگ به آرامی خشک شود. هوای شدید و آفتابی با رطوبت کم باعث می شود که رنگ سریع تر از حد معمول خشک شود و تاول هایی را روی نقاشی تشکیل می دهد. از این رو بهتر است در ابتدای تابستان نقاشی خانه های سیدنی را شروع کنید

با این حال ، نقاشان سیدنی باید در طول فصل تابستان به گرمای شدید توجه داشته باشند. در طول تابستان در سیدنی ، نقاشان می توانند روی سطحی کار کنند که خیلی گرم باشد. این باعث می شود خیلی سریع رنگ خشک شود. همچنین توجه داشته باشید که نقاشی کار سختی در کمبود بیش از حد گرمازدگی است و سکته گرما بسیار رایج است بنابراین همیشه مراقب باشید.

برای به دست آوردن بهترین نتیجه در تلاش های نقاشی در تابستان ، ممکن است نکات نقاشی زیر را در نظر بگیرید:

اگر در تابستان در خانه های سیدنی نقاشی می کنید ، ایده آل است که از اوایل صبح یا اواخر عصر شروع کنید. این بدان معناست که از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید در بعد از ظهر خودداری کنید.

به نقاشان در سیدنی توصیه می شود برای جلوگیری از تابش مستقیم نور آفتاب و جلوگیری از گرمای شدید روی سطح ، سقف صبح را شروع کنند.

برای ادامه کار در طول روز ، نقاشان سیدنی می توانند سایه را دنبال کنند. خورشید در شرق طلوع می کند و در غرب غروب می کند ، بنابراین توصیه می شود از این طریق نقاشی کنید و از خورشید دوری کنید.

با توجه به الگوهای غیرقابل پیش بینی آب و هوا ، به نقاشان توصیه می شود باران ناگهانی احتمالی را رعایت کنند. از نقاشی بعد و قبل از باران خودداری کنید.

به دلیل باد نیز مشکلاتی ایجاد می شود. نقاشان مسکونی باید از نقاشی در زمان های بادآورده نیز خودداری کنند. گرد و غبار و سایر ذرات موجود در باد می توانند به رنگ تازه بچسبند.

6 نکته برای نقاشی خانه در شمال

6 نکته برای نقاشی خانه در شمال

سپری کردن زمان برای آماده سازی سطح قبل از نقاشی نیز به نتیجه مطلوب کمک می کند. نقاشان مسکونی ممکن است موضوعات مختلفی را برای تمیز کردن در این زمینه به وجود آورند. سطوح کثیف و گرد و غبار را با آب بشویید و بگذارید قبل از رنگ آمیزی خشک شود. تمام رنگ های تاول زده شده را جدا کرده و قالب را روی سطح با استفاده از قلم مو و یا قراضه جدا کنید.

6 نکته برای نقاشی خانه در شمال

6 نکته برای نقاشی خانه در شمال

مراجعه به توصیه های متخصص همیشه کمک می کند. می توانید با ارائه دهنده خدمات نقاشی مسکونی مشورت کرده و استخدام کنید و کار خود را برای روزهایی برنامه ریزی کنید که در آن نسیم کم و خنک وجود ندارد و رطوبت آن وجود دارد. و توجه داشته باشید که توصیه های سازنده و دستورالعمل های آماده سازی سطح ارائه شده در سطل رنگ را بخوانید.

مقالات

6 نکته برای نقاشی خانه در شمال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *